Od kiedy Książę Harry oświadczył się Amerykance Meghan Markle, oczy całego świata zwróciły się właśnie na niego. Od momentu zaręczyn jego imię nie schodzi z pierwszych stron gazet, a tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat przeszłości jego przyszłej żony, jej sesjach zdjęciowych, byłych kochankach, partnerach i mężu. Coraz więcej możemy też przeczytać o samych przygotowaniach do wielkiego "royal wedding", który Harry i Meghan mają wyprawić już na wiosnę przyszłego roku. Nic dziwnego, że flesze fotoreporterów podczas wtorkowej premiery filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” szkierowane były właśnie w kierunku Księcia Harry'ego. Ale nie tylko!

Książę William i Książę Harry wystąpili w "Gwiezdnych wojnach"?

Książę William i Książę Harry podczas londyńskiej premiery filmu dumnie przespacerowali się po czerwonym dywanie. Pozwolili sobie nawet zrobić kilka zdjęć z hostami udającymi tego wieczoru niektórych bohaterów filmu. Co ciekawe, zgodnie z doniesieniami wyspiarskich mediów, książęta mieli wystąpić w epizodycznych rolach w najnowszej odsłonie serii. Sceny miały być nagrywane w Pinewood Studios w Buckinghamshire, a William i Harry wcielili się podobno w role... szturmowców!

Aby sprawdzić, czy tak się faktycznie stało, trzeba będzie obejrzeć cały film. Książę William i Książę Harry mieli okazję ku temu właśnie we wtorek wieczorem. Fani rodziny królewskiej zastanawiali się, gdzie tego wieczoru podziała się Meghan Markle. Przyszła żona Księcia Harry'ego najwyraźniej spędzała ten wieczór z Księżną Kate, której również zabrakło na premierze...

Książę William i Książę Harry - który przystojniejszy?

Książę William i Książę Harry podczas premiery postawili na klasyczne garnitury, białe koszule i czarne muchy. Książęta  ochoczo pozowali do zdjęć z gwiazdami filmu oraz fanami. A który z nich prezentował się lepiej? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)