Książę William miał romans z siostrzenicą księżnej Camilli? Kate i William od ośmiu lat uchodzą za bardzo zgraną parę i zgodne małżeństwo. Para poznała się jeszcze na studiach i początkowo łączyła ją przyjaźń oraz wspólne mieszkanie z grupą znajomych. Z czasem, ich stosunki przerodziły się w coś więcej. I chociaż już na początku związku, przed samymi zaręczynami, książę William dopuścił się zdrady, Kate Middleton wybaczyła mu "skok w bok" i ostatecznie dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno wyszło na jaw, że już będąc mężem Kate, William dopuścił się kolejnej zdrady, tym razem z jej długoletnią przyjaciółką - Rose Hanbury. I być może na tym wcale nie koniec...

Książę William miał romans z Emmą Parker Bowles?

Jak donosi Express.co.uk, książę William był zakochany w Emmie Parker Bowles - siostrzenicy księżnej Camilli, a dokładnie jej byłego męża, Andrew Parker Bowlesa. Miało to mieć miejsce, kiedy książę był zaledwie 17-latkiem, a dziewczyna 25-latką:

"Patrzył z miłością na Emmę, a ona wsłuchiwała się w każde jego słowo. Czasami patrzył na nią z takim uwielbieniem, że to było trochę żenujące. Wyglądał jak młody mężczyzna, który się zakochuje" – pisze tabloid.

Być może tego rodzaju zachowania książę William przejął od swojego ojca. W końcu książę Karol też miał problemy z dochowaniem wierności księżnej Dianie i zdradzał ją z Camillą Parker Bowles, którą w końcu poślubił w 2005 roku.

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON wyprowadziła się z Pałacu i zabrała ze sobą dzieci?!