Książę William zdradził Kate Middleton? Wielka Brytania od kilku dni żyje informacją o tym, że książę Cambridge miał romans. Co więcej, wybranką następcy tronu miała być długoletnia przyjaciółka Kate Middleton, Rose Hanbury. Kate i William od ośmiu lat uchodzą za bardzo zgraną parę i zgodne małżeństwo. Para poznała się jeszcze na studiach i początkowo łączyła ją przyjaźń oraz wspólne mieszkanie z grupą znajomych. Z czasem, ich stosunki przerodziły się w coś więcej. I chociaż już na początku związku, przed samymi zaręczynami, książę William dopuścił się zdrady, Kate Middleton wybaczyła mu "skok w bok" i ostatecznie dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się jednak okazuje, wydarzenia z przeszłości niewiele nauczyły księcia Cambridge, który miał ponownie zdradzić swoją żonę, tym razem z jej długoletnią przyjaciółką.

Romans księcia Williama

O romansie księcia Williama napisał jako pierwszy serwis The Sun. Plotki niedługo później potwierdził Giles Coren, członek brytyjskich mediów, który na swoim Twitterze od lat dostarcza informacji o rodzinie królewskiej. Jego tweet dosyć szybko zniknął z konta, ale plotki na temat romansu wcale nie ustały. 

"Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o romansie. Każdy o nim wie, nawet my - Żydzi" - pisał Coren.

Kate Middleton i Rose Hanbury były przyjaciółkami przez długie lata i wspierały się w najważniejszych momentach życia. Z czasem, księżna zaczęła ograniczać kontakty z Hanbury, aż w końcu zerwała z nią wszelkie więzi. Co więcej, nakazała Williamowi, aby wykluczył ją i jej męża, Davida Rocksavagema z kręgu towarzyskiego.

"Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz odwrotnie. Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa, niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego"" - czytamy w The Sun.

Pałac Buckingham i rzecznik rodziny królewskiej do tej pory nie odnieśli się do plotek na temat romansu księcia Williama, co tylko podsyca spekulacje. 

Jak myślicie, czy w tych plotkach jest ziarno prawdy?

Wspólne zdjęcia Rose Hanbury i Kate Middleton obejrzycie w galerii --->