Nie samą pracą człowiek żyje! Choć może to zaskoczyć wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej, Kate Middleton i książę William w wolnym czasie też lubią czasami popatrzeć w telewizor. Następca brytyjskiego tronu zdradził właśnie, jaki program telewizyjny najbardziej lubi oglądać jego żona. Okazuje się, że księżna Cambridge bardzo lubi przyglądać się zmaganiom na parkiecie "Strictly Come Dancing", czyli angielskiej wersji "Tańca z Gwiazdami". William zdradził też, że jeszcze większą miłośniczką tego show emitowanego od 15 lat przez BBC One jest jego teściowa, Carole Middleton.

Wiemy, co ogląda księżna Kate

Zastanawiacie się pewnie, skąd to wszystko wiemy. Jak donosi "People", William zdradził te ciekawe informacje w rozmowie z jurorką angielskiego "Tańca z Gwiazdami", Shirley Ballas i prowadzącą Claudią Winkleman. Książę Cambridge spotkał je w środę, 13 listopada, na charytatywnej gali Centrepoint, czyli organizacji zajmującej się pomocą młodym dorosłym w walce z bezdomnością. 

A co z telewizyjnymi preferencjami samego księcia? Zapytany przez Ballas o to, czy sam ogląda hitowy taneczny program wyznał, że "widział parę odcinków". Co ciekawe, wiemy też, jakiego telewizyjnego show William nie widział ani razu. Mowa tu o bardzo popularnym serialu... "The Crown", który przedstawia fabularyzowane losy jego rodziny. To wiemy z kolei od odtwórczyni roli królowej Elżbiety II. Olivia Colman zdradziła prasie, że podczas spotkania z Williamem na przyjęciu w Pałacu Buckingham ten zapytał ją o jej bieżące projekty, po czym szybko dodał: "W zasadzie, wiem czym się zajmujesz". Podekscytowana aktorka zapytała go wtedy, czy widział "The Crown". William rzucił tylko krótkie "nie". Colman przyznaje jednak, że książę i tak był dla niej bardzo miły i uprzejmy.

SPRAWDŹ TEŻ: Meghan i Harry oraz Kate i William na tej samej uroczystości. Siedzieli daleko od siebie