Rok 2016 powoli dobiega końca. Na okładkach magazynu Gala mieliśmy okazję podziwiać najpiękniejsze kobiety polskiego show-biznesu. Ten rok z pewnością można więc podsumować hasłem #womenpower. Świadczą o tym sesje zdjęciowe Weroniki Książkiewicz, Maryli Rodowicz, Kingi Rusin,Pauliny Krupińskiej czy Małgorzaty Rozenek.

Na pierwszej okładce 2016 roku zagościła Maryla Rodowicz. Gwiazda opowiedziała nam o swojej niezwykłej karierze, która trwa już od 50 lat! Czytelnicy Gali mieli okazję poznać Marylę jako wówczas szczęśliwą żonę i matkę trojga dzieci. Wokalistka zdradziła swój sekret czerpania wszystkiego, co najlepsze z każdej chwili.

Jedną z piękniejszych i ciekawszych sesji zdjęciowych z pewnością była ta z Pauliną Krupińską. Była to pierwsza sesja modelki po narodzinach córeczki Antoniny. Gwiazda za główny cel postawiła sobie pokazanie, że modelki też są mamami. Jej sesja zdjęciowa to #womenpower pełną parą!

Sesją pełną przygód była również ta z udziałem Małgorzaty Rozenek. Prezenterka pozowała na niej ze swoją suczką Sisi, która świetnie sprawdziła się w roli modelki.

W tym roku na okładkach Gali gościły także byłe wokalistki zespołu Variux Manx – Katarzyna Stankiewicz i Anita Lipnicka. Obie opowiedziały o swojej przygodzie z zespołem i o tym, jak dziś wygląda ich życie.

Gwiazdami Gali w tym roku były również Ada Fijał, Weronika Książkiewicz czy Ewa Wachowicz. Specjalnie dla Was zebraliśmy najpiękniejsze zdjęcia z sesji zdjęciowych kobiet na okładkach Gali! Zapraszamy do naszej galerii!