Weronika Książkiewicz, która niedawno wcieliła się w jedną z głównych ról w filmie "Planeta Singli", zagra w nowym serialu "Na noże". Który już na początku września znajdzie się w jesiennej ramówce stacji. W nowej produkcji wystąpi również m.in. Piotr Stramowski - znany polskiej publiczności z hitu, "Pitbull. Nowe Porządki" oraz Wojciech Zieliński, który wystąpił w serialu "Lekarze". Jak podaje portal wirtualnemedia.pl zdjęcia ruszyły ponad tydzień temu.

"Na noże" - fabuła

Tytuł nowego serialu w żaden sposób nie naprowadza nas na wątki, które będą w nim poruszane. Z pewnością będzie miał on związek z gastronomią. Przypominamy, że kilka lat temu na antenie TVN-u była już produkcja o podobnej tematyce - "Przepis na życie" - który bardzo szybko okazał się sukcesem. Fabuła nowego serialu oparta jest na autorskim pomyśle TVN-u. Dorota Chamczyk - producentka "Na noże" - zdradziła szczegóły. 

 „Na noże” to fabuła mocno osadzona w kulinarnym świecie. Nowy serial to opowieść  o geniuszu głodnym nie tyle sukcesu co spełnienia. Jacek podświadomie czuje, że nie wszystko w jego życiu ułożyło się tak, jakby chciał,  że niektóre rzeczy uwierają go. Pod wpływem pewnych zdarzeń mówi „dość”. Postanawia, że tym razem już nie ucieknie przed swoimi marzeniami. Historia Jacka to historia wielu z nas. Czasem czujemy, że w naszym życiu najprostsza byłaby ucieczka, ale mimo to chcemy mieć odwagę, aby zostać i walczyć.

My już nie możemy się doczekać! Specjalnie dla zdobyliśmy zdjęcia z planu serialu, sami zobaczcie!