Księżna Kate wychodząc za mąż za księcia Williama weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, ale tym samym dołączyła także do grona najbardziej rozpoznawalnych osobistości, których niemal każdy krok śledzą fotoreporterzy i miliony fanów na całym świecie. Czy presja doskonałego wyglądu sprawiła, że Kate Middleton poddała się zabiegom poprawiającym jej naturalną urodę? Dwóch cenionych chirurgów plastycznych zdradziło, co sądzi na temat zmian w jej wyglądzie. Co powiedzieli?

ZOBACZ: POLSKA MODELKA bita przez chłopaka! Pokazała drastyczne zdjęcia [FOTO]

Dr Vartan Mardirossian na podstawie zdjęć księżnej Cambridge stwierdził, że wszystko wskazuje na to, że Kate Middleton mogła sobie ostatnio wstrzyknąć botoks w rejonie czoła. Skąd ten wniosek? Lekarz zauważył, że na ostatnich fotografiach prawa brew żony księcia Williama znajduje się nieznacznie niżej od lewej, a środkowe części brwi wyglądają na bardziej rozluźnione i również nieco obniżone względem starszych zdjęć. Zdaniem doktora to coś, co może się zdarzyć po wstrzyknięciu botoksu w celu zlikwidowania zmarszczek powodowanych nadmierną mimiką.

Inny ekspert, dr Andrew Miller zgadza się ze swoim kolegą po fachu i również uważa, że księżna najprawdopodobniej wstrzyknęła sobie niedawno botoks. Obydwaj podkreślają jednak, że jeśli Kate rzeczywiście zdecydowała się na botoks, to zabieg został wykonany bardzo dobrze, a efekt końcowy ocenia jako bardzo naturalny.

A wy jak sądzicie? Kate Middleton poprawiała swoją urodę? Zdjęcia księżnej znajdziecie w naszej GALERII.