Księżna Kate odwiedziła londyńskie Victoria and Albert Museum pierwszego dnia ponownego otwarcia dla zwiedzających. Jest jego patronką, więc jej obecność miała szczególne znaczenie. Wyglądała fantastycznie, ale do tego chyba jesteśmy przyzwyczajeni. Tym razem furory nie zrobiła sukienka, nie były to też buty. Tym razem nasze oczy skupiły się na kolczykach. Uwielbiacie stylizacje księżnej Cambridge i chcecie mieć je w kuferku z biżuterią? Sprawdźcie, gdzie ich szukać.

Kolczyki księżnej Kate

Czerwona sukienka w czarną kratę o długości midi pochodzi z butiku Alessandra Rich. To luksusowy londyński brand, który chętnie wybiera żona księcia Williama. Model kosztuje ok. 7200 zł.

Buty księżnej Kate to projekt brytyjskiej marki Jennifer Chamandi. Model nazywa się Lorenzo 105 i kosztuje ok. 2100 zł.

Torebkę Bayswater marki Mulberry już wielokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć w dłoniach Kate. Nic dziwnego - jest niezwykle minimalistyczna, przez co idealnie pasuje do wielu kreacji.

Last but not least - biżuteria. Możecie się zdziwić, ale nie jest droga. Naszyjniki Kate to projekty Spells of Love (model, który miała na sobie, jest już wykupiony) oraz Asprey London (również niedostępny). W sumie kosztują ok. 500 zł, więc cena nie jest wygórowana. Absolutnym hitem są natomiast kolczyki są z sieciówki. Pochodzą ze sklepu & Other Stories, nazywają się Twisted Sphere Hoop Earrings i kosztują 80 zł. Niska cena wynika z tego, że nie są złote, a jedynie w złotym kolorze. Materiał, z którego je wykonano to metal.

Salon marki znajduje się m.in. w warszawskiej Galerii Mokotów, ale jeśli nie macie ochoty specjalnie jechać po te właśnie kolczyki, wybierzcie jeden z podobnych modeli.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate wydała książkę! Zrobiła to w szczytnym celu