Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Instagramie zaprezentowano dziś tegoroczną świąteczną kartę rodziny królewskiej. Na uroczym zdjęciu uśmiechają się Księżna Kate i Książę William z dziećmi – Księciem Georgem u Księżniczką Charlotte. I choć dzieci wyszły na tym ujęciu naprawdę uroczo, to jednak daje się zauważyć, że fotografia ta jest już lekko nieaktualna. Dlaczego?

Kartka świąteczna Księcia Williama i Księżnej Kate

Księżna Kate ma na niej dosyć płaski brzuch, a przecież jej ostatnie zdjęcia z oficjalnych wyjść pokazują, że nabrała już ciążowych kształtów! Nasze serca na tym zdjęciu od razu skradły za to rozkoszne maluchy księcia i księżnej. Mały George pozuje na niej jak prawdziwy model, a KsiężniczkaCharlotte po raz kolejny udomowiła, że jest najsłodszym dzieckiem w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

Księżniczka Charlotte - idą zmiany

Przy okazji prezentacji zdjęcia rodzina królewska postanowiła także powiadomić oficjalnie, że już od stycznia 2018 roku Księżniczka Charlotte zacznie uczęszczać do przedszkola Willcocks w Londynie. A to oznacz tylko jedno: Księżna Kate od tego momentu będzie miała więcej czasu dla siebie i będzie mogła się jeszcze lepiej przygotować do powitania na świecie swojego trzeciego dziecka! Cała Wielka Brytania już nie może się go doczekać! ;-)

A Wam  jak się podoba najnowsza karta świąteczna rodziny królewskiej? Myślicie, że wybór Księżnej Kate i Księcia Williama oraz ich dzieci był dobry? Czy może tym razem na oficjalną fotografię dworu powinni trafić Książę Harry i Meghan Markle…? W końcu ich ślub zapowiedziano na maj przyszłego roku!