Księżna Kate (35) jest w trzeciej ciąży! William i Kate trzeci raz zostaną rodzicami! A więc plotki się potwierdziły i nadchodzi "royal baby 3". Księżna Kate niedawno trafiła do Szpitala Króla Edwarda VII w Marylebone w Londynie i spędziła tam niemal całą noc. Middleton pospieszyła na ostry dyżur późnym wieczorem, zostawiając swoje dzieci - księcia George'a i księżniczkę Charlotte - tylko pod opieką swojej matki, Carole Middleton. Po 12 godzinach w szpitalu księżna Cambridge została wypisana z oddziału. Wszystkie brytyjskie media sugerowały wówczas, że Middleton jest w trzeciej ciąży! Powoływały się na poprzednie doświadczenia ciążowe księżnej, kiedy to Kate cierpiała na nieprzyjemne poranne mdłości, doskwierały jej częste wymioty, było jej wciąż słabo i mocno bolał ją brzuch. Zaś informator jednego z serwisów internetowych twierdził nawet, że Kate i William tylko czekają, by powiedzieć Charlotte i George'owi, że będą mieli siostrę lub brata. Pisano, że książę i księżna Cambridge wybrali już nawet imię dla trzeciego dziecka, a pałac Buckingham wkrótce ogłosi dobrą nowinę. Okazało się to prawdą! Trzecia ciąża Kate Middleton została dziś oficjalnie potwierdzona! Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka.

ZOBACZ: 'KATE I WILLIAM poczęli swoje trzecie dziecko w Polsce'. Księżna zaszła w ciążę w Warszawie?

Oficjalne oświadczenie pałacu Kensington pojawiło się dziś rano na Facebooku brytyjskiej rodziny królewskiej. Znajdziecie je poniżej:

Jak czytamy w oświadczeniu:

Książę i księżna Cambridge mają przyjemność poinformować, że księżna oczekuje trzeciego dziecka.

Królowa Elżbieta II oraz wszyscy członkowie obu rodzin są zachwyceni tą dobrą nowiną.

Tylko czekać, aż rozpęta się kolejna "royal baby fever".

Przypomnijmy, że 31 sierpnia w Wielkiej Brytanii obchodzono 20-tą rocznicę tragicznej śmierci księżnej Diany, matki księcia Williama i księcia Harry'ego. Diana byłaby dziś teściową księżnej Kate i na pewno bardzo ucieszyłaby się na wiadomość o jej trzeciej ciąży. William i Kate włączyli się w obchody rocznicy i rozmawiali z Brytyjczykami, którzy, tak jak 20 lat temu, przynieśli pod bramu pałacu Buckingham listy i kwiaty.

Radość w rodzinie państwa Middleton jest podwójna - otóż, siostra księżnej Kate, Pippa Middleton, również jest w ciąży!

Trzecia ciąża księżnej Kate to dla wszystkich wielka niespodzianka. Jak na razie pałac nie informuje, czy Kate Middleton urodzi córkę, czy syna. Być może za kilka miesięcy pojawi się taka informacja. Jednak sa pogłoski, że William i Kate mają już wymyślone imiona i dla dziewczynki, i dla chłopca. Jeśli księżna Kate urodzi córkę, nazwą dziewczynkę Olivia lub Isabella. Jeśli Middleton urodzi synka - Edward lub James.

W lipcu William i Kate gościli z oficjalną wizytą w Polsce. Księżna Kate miała na sobie sukienkę od Gosi Baczyńskiej. Najprawdopodobniej Kate Middleton już wtedy była w ciąży. Podobno teraz Middleton jest w trzecim miesiącu, a jej trzecie dziecko przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku.

Gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ: Gosia Baczyńska o sukience Kate Middleton: Każdy chce ją mieć! Kosztuje 2,5 tysiąca dolarów [EXCLUSIVE]