Księżna Kate - żona następcy brytyjskiego tronu, księcia Williama, jest w trzeciej ciąży? To pytanie od kilku dni zadaje sobie cała Wielka Brytania. Informacja o tym, że w rodzinie Kate i Williama pojawi się kolejne, trzecie już dziecko, pojawiła się zaledwie kilka dni temu. Czy brytyjskie tabloidy mają tym razem rację?

ZOBACZ: BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA w „ohydnych” świątecznych sweterkach

Według popularnego na wyspach magazynu plotkarskiego OK! księżna Kate ma być już w 3. miesiącu trzeciej ciąży. Swoistym potwierdzaniem tych doniesień mają być poniedziałkowe zdjęcia Kate, która podczas ostatniego oficjalnego wyjścia często dotykała okolic brzucha w taki sam sposób, jaki w trakcie ciąży robią to przyszłe mamy. Książe William i księżna Kate odwiedzali w poniedziałek instytucję wspierającą młodzież, The Mix. Ta wizyta wyjątkowo mocno zainteresowała media. Księżna nie mogła opędzić się od fotoreporterów, którzy śledzili jej każdy gest, aby zdobyć dowody na to, że Brytyjska Rodzina Królewska już wkrótce powiększy się o kolejnego członka.

CZYTAJ TEŻ: KATE MIDDLETON I PARIS HILTON w identycznych sukienkach. Która lepiej się prezentuje?

Jeśli Kate faktycznie jest w ciąży, to będzie oznaczało, że kolejkę do tronu zasili kolejny kandydat. Przyszły potomek Williama i Kate będzie 5. w kolejce. Przed nim pierwszeństwo do korony będą mieć jego dziadek – książę Karol, tata – książę William oraz starszy brat  - Jerzy Aleksander Ludwik (3 latka) i siostra Charlotte Elizabeth Diana (1 roczek).

Czy kwiecisty wzór sukienki miał pomóc księżnej Kate zakryć rosnący ciążowy brzuszek? Jak myślicie?