Księżna Kate urodziła w poniedziałek, 23 kwietnia, swoje trzecie dziecko.Syn Kate Middleton i księcia Williama przyszedł na świat tuż przed południem brytyjskiego czasu, a już wieczorem, zaledwie siedem godzin później, para świeżo upieczonych rodziców pojawiła się przed szpitalem świętej Marii w Londynie, pokazując go całemu światu. Na tę okazję księżna Kate wybrała czerwoną sukienkę z białym kołnierzykiem, bardzo podobną do tej, jaką miała na sobie księżna Diana tuż po urodzeniu księcia Harry'ego w 1984 roku. Gdzie kupić czerwoną sukienkę Kate Middleton - jaka marka i cena? Wiemy!

 

Księżna Kate - czerwona sukienka MARKA, CENA

Księżna Kate w czerwonej sukience przed szpitalem pokazała światu trzecie "royal baby". Jej strój od razu przywołał Brytyjczykom na myśl strój księżnej Diany, która po urodzeniu księcia Harry'ego wyszła do poddanych w bardzo podobnej sukience. Czerwona sukienka księżnej Kate pochodzi od projektantki Jenny Packham, na której projekty Middleton zdecydowała się również przy dwóch poprzednich porodach. Fanką sukienek od Packham jest też Angelina Jolie.

Ile kosztuje sukienka księżnej Kate? Styliska Dawn Del Russo oszacowała potencjalną cenę kreacji dla portalu Money:

"Możemy oszacować przedział cenowy dla indywidualnie projektowanej sukni w wysokości od 3000 do 7500 dolarów, w oparciu o inne projekty Jenny Packham."

Księżna Kate do czerwonej sukienki dobrała również beżowe szpilki marki Gianvito Rossi, które kosztują około 675 dolarów. Musimy przyznać, że Kate Middleton po porodzie prezentowała się naprawdę pięknie!

Zobacz porównanie sukienek Kate i Diany w naszej GALERII -->