Księżna Kate RODZI! Pałac Kensington opublikował oficjalny wpis na Twitterze, w którym czytamy, że dziś rano Kate Middleton trafiła do szpitala Świętej Marii w Londynie. To oznacza, że trzeci poród przebiega jak w zegarku. Bowiem to właśnie na 23 kwietnia, została wyznaczona data porodu księżnej Kate. Jednocześnie jest to bardzo ważna data dla Brytyjczyków, którzy właśnie dziś obchodzą dzień świętego Jerzego - patrona Wielkiej Brytanii. Czyżbyśmy już dziś powitali na świecie trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Harry'ego?

AKTUALIZACJA [23/04 11:01]: KSIĘŻNA KATE urodziła syna!

Księżna Kate rodzi!

"Księżna została przyjęta do szpitala we wczesnych porannych godzinach, we wczesnym stadium porodu. Księżna do szpitala przybyła z Kensigton Palace, w towarzystwie księcia Williama" - pisze na Twitterze Pałacu Kensington.

Płeć dziecka Kate Middleton i księcia Williama nie jest oficjalnie znana. Jedni twierdzą, że książę William przypadkiem wygadał się, że on i Kate spodziewają się chłopca, natomiast media insynuują, że będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Alice. Istnieje również podejrzenie, że tak naprawdę księżna Kate urodziła, a informacja o jej przybyciu do szpitala została podana po narodzinach dziecka! Tak było bowiem w przypadku porodu pierwszego dziecka Kate Middleton i księcia Williama. Wtedy Pałac Kensington poinformował o przybyciu księżnej Kate do szpitala, dopiero cztery godziny po narodzinach księcia Georga.