Książę William i księżna Kate to jedna z najpiękniejszych par na świecie. Historia ich miłości pokazuje, że nie trzeba mieć szlacheckiego pochodzenia, by zostać żoną księcia. Niestety jak to zwykle bywa, zwłaszcza w przypadku par, które żyją na świeczniku, w małżeństwie Williama i Kate pojawiają się pierwsze zgrzyty. Czyżby para przechodziła kryzys?

Plotki o kryzysie w związku pary zaczęły się kilka tygodni temu. Książę William udał się na samotny wypad na narty. Gdy zdjęcia następcy tronu obiegły świat, fani pary zaczęli się zastanawiać, gdzie wówczas była księżna Kate. Jak widać, niewiele trzeba by wzbudzić sensację.

Nie to jednak stało się głównym powodem plotek. Światło dzienne ujrzały wówczas zdjęcia, na których książę William bawi się w nocnym klubie w towarzystwie obcych kobiet. Media rozpisywały się, że księżna czuje się upokorzona zachowaniem męża, stąd stara się unikać wielkich wyjść w jego towarzystwie.

Zaledwie kilka dni temu faktycznie, księżna Kate pojawiła się sama. Catherine Middleton zjawiła się na charytatywnej imprezie, połączonej z premierą musicalu „42nd Street” w Londynie. Tego wieczoru, choć nie towarzyszył jej mąż, wyglądała fenomenalnie!

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE w Paryżu zachwyciła bardzo drogą kreacją! Kto ją zaprojektował?

Żona księcia Williama miała na sobie suknię autorstwa Marchesa Notte w odcieniu głębokiej czerwieni. I choć jej męża nie było obok, to uśmiech nie schodził jej z twarzy. Brytyjskie media w  ramach domniemanego konfliktu między małżonkami dają odczuć księciu Williamowi, że stoją po stronie Kate i chętnie rozpisują się o perfekcyjnym wyglądzie księżnej i dają do zrozumienia Williamowi, że jego nieobecność została dostrzeżona.

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE jak babcia czy stewardessa? Te stylizacje księżnej okrzyknięto nietrafionymi. Słusznie? [ZDJĘCIA]

Czyżby faktycznie para przechodziła kryzys w związku? Jeśli tak, to w przeciwieństwie do księcia Karola i Diany, starają się załatwiać swoje sprawy w sposób prywatny. Mimo że utrzymanie takich informacji w tajemnicy przed mediami tak, by nie zdradzić się choćby uśmiechem, lub jego brakiem, nie jest łatwe, oni z pewnością kreowanie wizerunku dopracowali do perfekcji.