Księżna Kate urodziła syna! Na świat przyszło trzecie dziecko księżnej i księcia Cambridge. O tym, że Kate Middleton jest w trzeciej ciąży, poinformowano oficjalnie na początku września 2017 roku i do samego końca utrzymywano w tajemnicy, czy księżna urodzi syna czy córkę. Sugerowano też, że być może księżna urodzi bliźnięta. Wiadomo było jedynie, że poród księżnej Kate odbędzie się w kwietniu. Fani dojrzeli jednak w jednym z wywiadów wypowiedź księcia Williama, który miał przypadkowo zdradzić płeć trzeciego royal baby. Wtedy wszyscy byli niemal pewni, że William się wygadał i że razem z Kate Middleton spodziewają się syna. Z kolei niektóre brytyjskie media insynuowały, że będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Alice. To jednak te pierwsze podejrzenia okazały się słuszne - Kate Middleton urodziła chłopca! Jak będzie miał na imię syn Kate i Williama?

AKTUALIZACJA: PIERWSZE ZDJĘCIA DRUGIEGO SYNA WILLIAMA I KATE!>>

Kate Middleton urodziła syna!

Kate Middleton i książę William powitali na świecie syna! Księżna Kate urodziła w Szpitalu Świętej Marii w Londynie, który już od jakiegoś czasu skrupulatnie przygotowywał się na królewski poród. Pod szpitalem rozstawiono metalowe barierki i zmieniono też zasady korzystania ze szpitalnego parkingu. Zakazano poruszania się po niektórych, specjalnie wyznaczonych częściach parkingu od 9 kwietnia, aż do końca miesiąca. W dniu 23 kwietnia 2018, Kate Middleton i książę William powitali na świecie syna.

Syn księżnej Kate i księcia Williama przyszedł na świat o 11:01 i waży 3,66 kg. Oboje, Kate Middleton i jej syn, czują się dobrze.

 

Trzecie dziecko Kate i Williama - imię

Na razie nie wiadomo, jakie imię dostanie syn Kate i Williama. Plotkuje się, że trzecie royal baby może nazywać się: Arthur, Albert, Frederick, James lub Philip.

Przypomnijmy, że księżna Kate i książę William mają już dwójkę dzieci: księżniczkę Charlotte i księcia George'a.

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom! Poniżej treść oficjalnego oświadczenia dotyczącego porodu księżnej Kate: