Księżna Kate nie od dziś jest ikoną stylu dla kobiet na całym świecie. Każde jej wielkie wyjście, pojawienie się na czerwonym dywanie jest szeroko komentowane przez magazyny modowe na całym globie. Nic dziwnego, skoro każda kobieta chce wyglądać tak jak ona, czyli elegancko, z klasą, subtelnie, ale seksownie. Styl księżnej Kate już naśladują miliony.  Co ciekawe, Kate Middleton nie zawsze gustuje w ubraniach najdroższych marek. Niedawno upodobała sobie… polską markę! W torebce polskiej marki pojawiła się podczas wizyty w Paryżu.

Księżna Kate i książę William obecnie przebywają we Francji. Książęca para wzięła chociażby udział w balu w ambasadzie, gdzie Kate Middleton  zachwyciła swoją stylizacją. Tego wieczoru miała na sobie piękną jasno seledynową suknią za ponad 15 tysięcy złotych. Żona księcia Williama wyglądała fenomenalnie, aż ciężko było oderwać od niej wzrok.

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE w Paryżu zachwyciła bardzo drogą kreacją! Kto ją zaprojektował?

To jednak nie pierwsza stylizacja, w której Kate zachwyca świat mody. Jej kreacje zawsze są przemyślane - eleganckie, proste i subtelne, podkreślające jej urodę. Zawsze charakteryzuje je niewymuszona prostota. Czasami zdania dotyczące stylizacji księżnej Kate bywają podzielone, ale mimo to, tytuł królowej stylu wciąż należy do niej.

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE jak babcia czy stewardessa? Te stylizacje księżnej okrzyknięto nietrafionymi. Słusznie? [ZDJĘCIA]

Kilka dni temu znów zachwyciła kreacją. Tym razem okazało się, że jednym z elementów jej stylizacji była torebka polskiej produkcji. Szmaragdowa kopertówka to dzieło poznańskiej firmy Etui Bags. Jej koszt wycenia się na niecałe 200 złotych. Torebka stanowiła dodatek do dwurzędowego, zielonego płaszczyka.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała księżna Kate!