Księżna Kate - żona Księcia Wiliama, następcy brytyjskiego tronu, już od dawna jest wzorem stylu dla milionów kobiet na świecie. Nic dziwnego, że jej kolejne wybory modowe są bacznie obserwowane i komentowane przez najważniejsze portale i magazyny modowe na całym globie. Kreacje, które zakłada żona księcia Wiliama, znikają ze sklepów w kilka godzin po tym, jak media opublikują zdjęcia Kate w danej stylizacji. Podobne emocje wzbudziła ostatnia stylizacja Kate Middleton. Jej najnowszą kreację okrzyknięto przełomową w jej garderobie! Przynajmniej od dnia jej ślubu z księciem Williamem. I na pewno jedną z najdroższych!

ZOBACZ TEŻ: MARINA ŁUCZENKO na zdjęciach z dzieciństwa. Poznajecie?

Obecnie księżna Kate odbywa wraz ze swoim mężem oficjalną wizytę we Francji. Wczoraj księżna wzięła udział w paradzie z okazji Dnia Świętego Patryka, a potem poleciała prywatnym samolotem do Paryża. Wizyta Kate i Williama jest dla francuskich dygnitarzy wyjątkowym wydarzeniem. A to choćby dlatego, że przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej odwiedzili stolicę Francji po raz pierwszy od tragicznej śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Książęca para została zaproszona na bal do ambasady, gdzie Kate nie po raz pierwszy zadała szyku.

Księżna Kate zachwyciła gości przyjęcia oraz media suknią za ponad 15 tysięcy złotych!

Jej kreacja w jasno seledynowym kolarze składała się z gorsetu, halki oraz siateczkowej, jasnej nakładki, od której przymocowano zdobną aplikację z tysięcy małych koralików i kryształków. Do tej sukni Kate dobrała srebrną bransoletkę oraz kolczyki i torebkę w takim samym kolorze. Kreację zaprojektowała jedna z ulubionych projektantek księżnej: Jenny Packham.

POLECAMY: ANJA RUBIK pierwszy raz o rozwodzie: Byłam przerażona. Płakałam pierwszy raz w życiu

Ta kreacja naprawdę robiła wrażenie! Nic dziwnego, że brytyjskie media od razu okrzyknęły balową stylizację "najpiękniejszą kreacją księżnej" od momentu jej ślubu z księciem Williamem.

Czy to określenie nie jest jednak zbyt pompatyczne i pochlebne? W końcu księżna Kate nieraz już pokazywała się w niezwykle pięknych i eleganckich sukniach. A jej kreację ślubną projektu Sarah Burton naprawdę trudno przebić!