Od ogłoszenie dobrej nowy Księżna Kate nie brała udziału w życiu publicznym. Jak donosiły brytyjskie media, żona brytyjskiego następcy tronu podobno bardzo źle znosiła początki ciąży. Kate Middleton miała mieć nudności, zawroty głowy, a co rano nękały ją wymioty. Wszystko wskazuje jednak na to, że stan księżnej już się ustabilizował, bo ta postanowiła pokazać się po raz pierwszy publicznie od ogłoszenie trzeciej ciąży. Jak wyglądała? Było widać ciążowe krągłości na jej brzuchu?

ZOBACZ: WILLIAM I KATE kiedy i gdzie przyjdzie na świat royal baby nr 3? Książęca para wyda FORTUNĘ na poród!

Księżna Kate w ciążowej stylizacji

We wtorek wieczorem Księżna Kate pojawiła się z mężem i Księciem Harrym na imprezie z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Na tę okazję piękna przyszła mama wybrała dla siebie błękitną, koronkową sukienkę brytyjskiej marki Temperley London, która podkreślała lekko zaokrąglony brzuszek, który tego dnia pozostawał w centrum zainteresowania dziennikarzy i fotoreporterów.

Księżna Kate - widać krągłości?

Wielu obserwatorów zauważyło także, że Kate stałą się też odrobinę bardziej okrągła na twarzy. Czyżby Księżna powoli zaczynała puchnąc, tak jak w ciąży zdarza się to milionom zwykłych kobiet…?

Jak Księżna Kate prezentuje się na początku swojej trzeciej ciąży? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII ;-) Jak zwykle stylowo i modnie? My jesteśmy na tak!

CZYTAJ TEŻ: KSIĄŻĘ GEORGE pierwszy raz idzie do szkoły! Rok nauki kosztuje tam ponad... 80 tys. zł! [ZDJĘCIA]