Księżna Kate nie od dziś zachwyca swoimi stylizacjami. We wtorek rozpoczęły się coroczne królewskie wyścigi konne Royal Ascot. Jak co roku, tak i tym razem słynne Royal Ascot Racecource gromadzi tysiące arystokratek w oryginalnych kreacjach, a jeszcze bardziej zaskakujących kapeluszach bądź toczkach. W tym roku w gronie obserwatorów wyścigów znalazła się brytyjska rodzina królewska, w tym królowa Elżbieta II i księżna Kate.

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE jak babcia czy stewardessa? Te stylizacje księżnej okrzyknięto nietrafionymi. Słusznie? [ZDJĘCIA]

 

Na wyścigach konnych w Royal Ascot nie zabrakło także hrabiny Sophie (żony księcia Edwarda) czy księżniczki Mary (żony Fryderyka, następcy duńskiego tronu), którą zagraniczne media często określają jedną z najlepiej ubranych księżniczek świata. Z pewnością ten tytuł może należeć również do księżnej Kate.

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE w Paryżu z torebką polskiej marki! Której? [ZDJĘCIA]

Żona księcia Williama zaprezentowała się w pięknej śnieżnobiałej, koronkowej sukience. To dzieło Alexander McQueen . Kreacja warta jest prawie 30 tysięcy złotych! Musimy przyznać, że księżna Kate Middleton wygląda w niej wyjątkowo kobieco i elegancko.

Znakiem charakterystycznym Ascot są przede wszystkim nakrycia głów przybyłych gości. Do kreacji księżna Kate dobrała więc finezyjny toczek. Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała księżna Kate!