Księżna Kate urodziła syna 23 kwietnia 2018 roku tuż po południu polskiego czasu. Książę William był obecny przy porodzie. To trzecie dziecko Kate i Williama. Mają już synka George'a i córeczkę Charlotte. Z księciem George'em Kate i William pojawili się przed szpitalem dopiero dzień po porodzie. Natomiast swoje trzecie dziecko, malutkiego synka, pokazali publicznie już kilka godzin po jego przyjściu na świat! Kate Middleton miała na sobie czerwoną sukienkę z białym kołnierzykiem. Na rękach trzymała synka. ZOBACZ najnowsze zdjęcia księżnej Kate z jej trzecim dzieckiem już teraz w naszej GALERII! Już widać, do kogo jest podobne?

PIERWSZE ZDJĘCIA DRUGIEGO SYNA KATE I WILLIAMA - ZOBACZ>>

Księżna Kate została mamą po raz trzeci. Ciąża Kate Middleton od miesięcy była tematem numer jeden w brytyjskiej prasie. O tym, że księżna Cambridge jest w trzeciej ciąży rozpisywano się też na całym świecie. Spekulowano, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę, czy może bliźniaki. Płeć trzeciego dziecka zdradził niechcący książę William. Choć potem od razu próbował zatuszować ten fakt, od razu rozniosło się, że księżna Kate urodzi syna. I tak też się stało! 23 kwietnia 2018 roku księżna Cambridge urodziła syna. Dziecko waży prawie 4 kilo. Nie wiadomo jeszcze, jak chłopiec dostał na imię, ale Pałac Kensington na pewno powiadomi o tym już wkrótce.

Księżna Kate i książę William już opuścili szpital i pojechali do swojej rezydencji. Zobacz pierwsze zdjęcia trzeciego dziecka Kate i Williama w naszej GALERII>>

Czerwona sukienka księżnej Kate to już teraz gorący temat. Bo wiadomo, że wszystko, co włoży księżna Cambridge, wyprzedaje się w mgnieniu oka. Czerwona sukienka z białym kołnierzykiem księżnej Kate to projekt Jenny Packham. Księżna dobrała do niej zamszowe szpilki od Gianvito Rossi oraz dyskretne perłowe kolczyki. Po narodzinach księcia George'a w 2013 roku Kate Middleton miała na sobie niebieską sukienkę, a po narodzinach księżniczki Charlotte w 2015 roku - żółtą. Przypomnijmy, że w czerwieni tuż po porodzie przed laty zaprezentowała się też księżna Diana. Pokazała wtedy poddanym księcia Harry'ego.

A w miniony weekend podano, że w ciąży jest siostra księżnej Kate, Pippa Middleton. Będzie to jej pierwsze dziecko. A więc w rodzinie Middletonów same dobre nowiny!

Natomiast już w maju czeka nas ślub wezmą Meghan Markle i książę Harry. Będzie się działo!