Ceremonia ślubna najstarszej córki księcia Andrzeja i syna włoskiego hrabiego Alessandro Mapelli-Mozz miała miejsce w Kaplicy Królewskiej Wszystkich Świętych w Royal Lodge. W uroczystości, która odbyła się z przestrzeganiem obostrzeń, związanych z epidemią, uczestniczyło niespełna 30 osób, w tym m. in. babcia i dziadek księżniczki, królowa Elżbieta II i książę Filip. 

SPRAWDŹ: Księżniczka Beatrycze wyszła za mąż. Wnuczka królowej Elżbiety II poślubiła włoskiego milionera

Księżniczka Beatrycze wyszła za mąż 

Ceremonia była utrzymana w tajemnicy przed mediami. Spekulacje o ślubie księżniczki Yorku i włoskiego milionera oficjalnie po kilku godzinach od zakończenia uroczystości potwierdził Pałac Buckingham. Natomiast dzień później, 18 lipca na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia ślubne Beatrycze i Edoardo, wykonane przez Benjamina Wheelera. 

Zdjęcia ze ślubu wnuczki królowej Elżbiety II znajdziecie w naszej GALERII >>

Córka księcia Andrzeja i księżnej Sary w dniu swojego ślubu miała na sobie zaprojektowaną w latach 60. suknię należącą do jej babci. Na głowie panna młoda miała natomiast tiarę królowej Marii, którą w dniu swoich ślubów używały jej m. in. królowa Elżbieta II i księżniczka Anna.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie, jak wyglądała!