Księżniczka Beatrycze w końcu jest już po ślubie. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej wyszła za mąż za włoskiego dewelopera, Edoardo Mapelli Mozziego. Przypomnijmy, że para miała pierwotnie pobrać się 29 marca w królewskiej kaplicy w Pałacu św. Jakuba w Londynie, ale plany pokrzyżował im wybuch pandemii koronawirusa. Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej uroczystość miała ostatecznie bardzo prywatny i kameralny charakter.

Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi wzięli ślub

W piątek 17 lipca w Kaplicy Królewskiej Wszystkich Świętych na terenie Windsor Great Park mogło się zjawić maksymalnie 30 osób. Jak donosi "Daily Mail", na ceremonii obecni byli m.in. babcia i dziadek Beatrycze, królowa Elżbieta II i książę Filip. Nie wiadomo jednak, czy na ślubie zjawiła się młodsza siostra panny młodej, księżniczka Eugenia oraz pozostali członkowie brytyjskiej "royal family".

Księżniczka Beatrycze i włoski multimilioner zaręczyli się we wrześniu 2019 roku w trakcie urlopu we Włoszech. Starsza córka księcia Yorku i Sary Ferguson otrzymała od ukochanego zaręczynowy pierścionek z diamentami, który zaprojektowała Shaun Leane, czyli ulubiona jubilerka Meghan Markle.

Zobacz zdjęcia księżniczki Beatrycze i jej męża w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Beatrycze i Eugenia - wnuczki królowej Elżbiety II chcą, by wreszcie je zauważono