Księżniczka Beatrycze z Yorku zaręczyła się. W czwartek, 26 września, przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej oficjalnie ogłosili, że Edoardo Mapelli Mozzi poprosił o rękę córki księcia Yorku i Sary Ferguson podczas ich romantycznej podróży do Włoch. Zdjęcia z zaręczynowej sesji starszej siostry opublikowała na swoim profilu na Instagramie księżniczka Eugenia. 31-letnia wnuczka królowej Elżbiety II, która jest dziewiątą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu, otrzymała od swojego ukochanego zaręczynowy pierścionek diamentami zaprojektowany przez Shaun Leane, czyli ulubioną jubilerkę Meghan Markle. Sprawdź, co jeszcze wiemy o narzeczonym księżniczki Beatrycze z Yorku już teraz poniżej.

Kim jest Edoardo Mapelli Mozzi - narzeczony księżniczki Beatrycze?

Edoardo Mappelli Mozzi urodził się w listopadzie 1983 roku w Londynie. Jego matką jest celebrytka Nikki Shale, a ojcem narciarz alpejski, Alex Mapelii-Mozzi, uczestnik zimowej olimpiady w Sapporo w 1972 roku. Jego rodzice rozwiedli się, a Nikki ponownie wyszła za mąż. Jego przyrodnim bratem jest Alby Shale, którego matką chrzestną jest Sarah Ferguson, czyli... przyszła teściowa Edoardo.

Narzeczony księżniczki Beatrycze z Yorku jest biznesmenem, który zbił majątek na handlu nieruchomościami. Jest szefem i założycielem firmy Banda Property. Z wykształcenie jest politologiem - studia magisterskie ukończył na prestiżowym Uniwersytecie w Edynburgu.

Zobacz zdjęcia z zaręczynowej sesji księżniczki Beatrycze z Yorku w naszej GALERII >>

Meghan Markle drugi raz w tej samej sukience. Identyczną kupicie w polskiej sieciówce za mniej niż 100 zł!