Księżna Kate i książę William kilka dni temu obchodzili dziewiątą rocznicę ślubu. Dzisiaj natomiast, 2 maja małżeństwo Cambridge świętują piąte urodziny swojej jedynej córki, księżniczki Charlotte. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował wyjątkowe zdjęcia małej solenizantki, które zostały wykonane podczas, gdy dziewczynka wraz z rodzicami dostarczała paczki z żywnością mieszkańcom Norfolku przebywającym na kwarantannie. Co ciekawe, fotografie wykonała sama księżna Kate. 

Księżniczka Charlotte obchodzi piąte urodziny

Kate i William nigdy nie ukrywali, że pragną dla swoich pociech - George'a, Charlotte i Ludwika, szczęśliwego i spokojnego dzieciństwa. Jednak przy zachowaniu odpowiednich zasad etykiety przyszły następca brytyjskiego tronu i jego żona starają się pokazywać dzieciom także, jak wygląda codzienne życie podwładnych. Dlatego udział małżeństwa Cambridge i ich córki w akcji dostarczania paczek z jedzeniem przebywającym w izolacji lokalnym mieszkańcom nie powinno nikogo dziwić. Przed kilkoma dniami na Instagramie książęcej pary pojawiło się nagarnie, na którym w towarzystwie swoich dzieci, Kate Middleton i książę Williama, w formie braw dziękują brytyjskiej służbie zdrowia za heroiczną pracę w okresie pandemii koronawirusa. Nagranie znajdziecie poniżej. 

Przypomnijmy, księżniczka Charlotte, która obchodzi dzisiaj swoje piąte urodziny, przyszła na świat 2 maja w 2015 roku. Jedyna córka Kate i Williama urodziła o godzinie 9:34 czasu polskiego w St. Mary’s Hospital w Londynie. W linii sukcesji brytyjskiego tronu zajmuje czwarte miejsce, po swoim dziadku, ojcu i starszym bracie. W 2019 r. rozpoczęła naukę w Thomas’s Battersea School. 

Urocze zdjęcia księżniczki Charlotte znajdziecie w naszej GALERII >> 

Do kogo Waszym zdaniem podobna jest córka Kate i Williama? 

ZOBACZ TAKŻE: Książę Louis na nowych zdjęciach! Synek Kate i Williama świętuje 2. urodziny