Kto wygra "Big Brother 2"? Takie pytanie na chwilę przed wielkim finałem zadają sobie niemal wszyscy widzowie kontrowersyjnego reality show. Przypomnijmy, że o zwycięstwo w drugiej edycji programu w telewizyjnej Siódemce walczy już tylko troje uczestników: Kamil Lemieszewski, Martyna Lewandowska i Wiktor Stadniczenko. Co ciekawe, swojego zdecydowanego faworyta mają już bukmacherzy, czego dowodem są ich najnowsze notowania. Kto ich zdaniem zostanie zwycięzcą "Big Brother 2" w TVN 7 i zgarnie 100 tysięcy złotych? Sprawdź PONIŻEJ.

"Big Brother 2" - kto wygra program?

Finał drugiej edycji programu "Big Brother" na antenie Siódemki odbędzie się w niedzielę 15 grudnia. Przeglądając komentarze internautów na oficjalnych profilach show w mediach społecznościowych łatwo zauważyć, że ich faworytem jest Kamil Lemieszewski. A jak typują bukmacherzy? Tu nie ma zaskoczenia. Kamil jest także liderem w zakładach bukmacherskich. Jego kurs wynosi 1.55. Zdecydowanie mniejsze szanse na wygraną ma Martyna Lewandowska z kursem 3.20. Z kolei największą sensacją byłaby wygrana Wiktora Stadniczenko, którego kurs wynosi 6.50.

O tym kto rzeczywiście wygra "Big Brother 2" dowiemy się już w niedzielę wieczorem podczas emitowanego na żywo "Big Brother Arena" w TVN 7. Początek o godz. 20:00.

SPRAWDŹ TEŻ: Janusz Dzięcioł nie żyje. Kim był zwycięzca "Big Brother" prywatnie i zawodowo?