KTW Fashion Week 2019 odbędzie się w dniach 10-13 października w katowickiej Fabryce Porcelany. Event przebiegnie pod hasłem „Mentors & New Gen.”, ponownie będzie wspierać młode talenty i pokazywać kolekcje topowych polskich projektantów. Organizatorzy wydarzenia na razie szczegóły trzymają w tajemnicy, ale wszystko będzie wiadomo już niebawem.

Tymczasem ludzie świata mody, dziennikarze, styliści i projektanci spotkali się na pre-party KTW FW na warszawskiej barce WIR nad Wisłą. Wśród gości można było spotkać m.in. Adę Fijał, Karolinę Szostak, Ramonę Rey, Jakoba Kosela, Tomasza Jacykowa, Joannę Jabłczyńską, Tomasza Ossolińskiego oraz Annę Puślecką – dyrektor kreatywną KTW FW. Końcówka lata, ciepły wieczór i wspaniała atmosfera była idealną okazją do tego, aby lepiej się poznać i wymienić opinie na temat nadchodzących trendów i tego, co się wydarzy podczas III edycji KTW FW.

Magazyn "Gala", a także "Elle" i "Elle Man" to partnerzy medialni KTW Fashion Week 2019. Partnerem głównym wydarzenia jest Miasto Katowice, loistycznym - DPD, zaś pozostali partnerzy to: Wir, Jameson, Fiji Water, On Lemon, Coca-Cola, Fabryka Porcelany.

Zobacz też, jak było rok temu na KTW FW>>