KTW Fashion Week to impreza modowa, która z roku na rok przyciąga coraz więcej projektantów, dziennikarzy i miłośników mody. KTW zorganizowano już po raz trzeci, tym razem pod hasłem "Mentors & New Gen.". Na wybiegu swoje najnowsze kolekcje zaprezentowali zarówno słynni polscy projektanci, jak MMC, Agnieszka Maciejak, Tomasz Ossoliński, Bizzu czy Maciej Zień, jak również młodzi, mniej znani twórcy. Każda kolekcja wzbudzała emocje, zaskakiwała i inspirowała. Z pierwszych rzędów pokazy oglądali dziennikarze modowi, influencerzy i gwiazdy, w tym m.in. Aneta Kręglicka, Tomasz Jacyków, Jakob Kosel, Ciocia Liestyle czy Ramona Rey. W ramach KTW odbyły się także spotkania i panele dyskusyjne. W jedynm z nich wzięła udział Kręglicka - rozmowę z nią prowadziła dyrektor kreatywna KTW, Anna Puślecka.

Gościem specjalnym KTW była Arianna Casadei, która jest trzecim pokoleniem, kierującym imperium produkującym luksusowe buty marki Casadei. Wyjątkowym wydarzeniem, które cieszyło się dużo popularnością, był pokaz kolekcji Adama Leja – znanego w Europie kolekcjonera mody Haute Couture. Odbyła się także dyskusja z ekipą magazynu "Elle" pod hasłem „Błędy popełniane przez projektantów na pierwszym etapie ich kariery. Jak ich uniknąć?” - spotkanie przyciągnęło wiele młodych osób, które na poważnie myślą o tym, by w przyszłości związać się zawodowo z branżą fashion.

W sumie podczas tegorocznego tygodnia mody KTW można było obejrzeć prawie 30 pokazów mody. W naszej GALERII zobaczysz, na jakie stylizacje postawiły gwiazdy oraz przyjrzysz się katowickiemu "street style'owi". Zapraszamy!