Ich ślub był wydarzeniem roku. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Wraz z nimi ten wyjątkowy dzień świętowała plejada gwiazd, w tym Edyta Herbuś, Kuba Wojewódzki czy Natalia Kukulska.

Aleksandra Kwaśniewska wyglądała wyjątkowo pięknie. Gwiazda miała na sobie suknię projektu Sabriny Pilewicz, która była ozdobiona kryształkami Swarovskiego, z kolei Kuba Badach miał na sobie garnitur Tomasza Ossolińskiego.

Zobacz: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA I KUBA BADACH Wzięli ślub

Dziś para jest już razem cztery lata po ślubie. Zakochani większość swojego wolnego czasu spędzają w podróży. Jedynie Aleksandra Kwaśniewska uchyla rąbka tajemnicy, gdzie aktualnie przebywają. Para bardzo strzeże sobie prywatność i rzadko pokazuje się razem publicznie.

Nic więc dziwnego, że gdy dwa lata po ślubie na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej pojawiło się zdjęcie z mężem pisały o tym wszystkie portale plotkarskie. Mimo że fani są złaknieni wspólnych zdjęć pary, niestety bardzo rzadko mają okazję je podziwiać.

Zobacz: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA Pokazała "selfie" z mężem!

Niedawno do mediów dotarła informacja, że Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach przeżywają małżeński kryzys. Mówiono, że zakochani oddalii się od siebie – mąż koncertuje z grupą Poluzjanci, Kwaśniewska poświęca się podróżom.

Zobacz: Ola Kwaśniewska i Kuba Badach w podróży dookoła świata [ZDJĘCIA]

 Plotki szybko ucichły, gdy okazało się, że Ola Kwaśniewska nie podróżuje sama, a właśnie z mężem! Zakochani dodali wówczas pierwsze od bardzo dawna wspólne zdjęcie. W internecie na próżno szukać ich wspólnych selfie

Niestety fani Kuby Badacha są niepocieszeni, bo muzyk nie zamieszcza prywatnych zdjęć, w przeciwieństwie do ukochanej, która lubi zdradzać szczegóły ze swojego życia. Popularnością szczególnie cieszą się hashtagi, jakie Kwaśniewska zamieszcza pod zdjęciami. 

Dziś w sieci nie znajdziemy wiele ich wspólnych fotografii, ale specjalnie dla Was zebraliśmy te najpiękniejsze i najbardziej romantyczne.  Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia pary!