Kuba Błaszczykowski za swój nowy dom wybrał prestiżowy apartamentowiec w centrum Warszawy, Cosmopolitan Twarda 4. Pokryty z wszystkich stron szkłem budynek zlokalizowany jest w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki, z drugiej strony sąsiaduje z Placem Grzybowskim i nieodległym zielonym Ogrodem Saskim. Kuba długo szukał w Warszawie miejsca, w którym mógłby osiąść na dłużej. Dlaczego finalnie zdecydował się właśnie na tę lokalizację?

„Z jednej strony spełniam swoje marzenie, z drugiej robię coś, co daje mi możliwości na przyszłość. My, sportowcy musimy mieć świadomość, że warto zadbać o to, czym będziemy się zajmowali po zakończeniu kariery. Na pewno takie „gniazdo” jak to w Warszawie, może być dla mnie kiedyś zbawienne.”

Nowe mieszkanie Kuby Błaszczykowskiego to apartament, o jakim większość jego kolegów może jedynie pomarzyć! A co w nim znajdziemy? W mieszkaniu uwagę zwracają dębowa podłoga, włoskie marmury i możliwość sterowania urządzeniami w apartamencie za pomocą smartfona lub tabletu. Inteligentny system pozwala z każdego pomieszczenia regulować oświetlenie, klimatyzację, rolety, telewizję czy system nagłośnienia, co przyda się Kubie szczególnie wtedy, kiedy będzie chciał zaprosić kolegów z Reprezentacji Polski na oglądanie meczów piłki nożnej lub ich powtórek ;-)

ZOBACZ: 

Kiedy jednak Kuba Błaszczykowski znudzi się już swoim lokum, zawsze będzie mógł się wybrać na 42. piętro wieżowca, na którym regularnie organizowane są wystawy, koncerty i spotkania z ludźmi kultury i sztuki. To tam można było podziwiać już m.in. twórczość Ryszarda Horowitza, Wisławy Szymborskiej, Anny Marii Jopek, Radzimira Dębskiego i Tomasza Stańko. Może zatem pora na wystawę z najlepszymi zdjęciami Kuby Błaszczykowskiego z boiska?

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda nowy apartamentowiec Kuby Błaszczykowskiego ;-)