Błaszczykowski królem Polski! - takie hasła słychać było wszędzie tuż po meczu z Ukrainą i Szwajcarią w czasie Euro 2016. Tym samy Kuba Błaszczykowski wyrósł na najlepszego polskiego piłkarza Mistrzostw Europy we Francji. Polacy byli tak dumni z Kuby i zawdzięczali mu tak wiele, że od razu puścili w niepamięć niefortunnego karnego, którego Kuba strzeliła w ćwierćfinałowym meczu z Portugalią. Bramkarz Portugalczyków obronił strzał Błaszczykowskiego, dzięki czemu to Portugalia, a nie Polska weszła do półfinału. Kuba wziął całą winę na siebie, zamieścił wymowne zdjęcie na Instagramie i zdawał się być zdruzgotany... Okazało się, jednak, że bardzo się mylił! Gdy tylko reprezentacja wylądowała na lotnisku w Warszawie, kibice od razu pokazali, kto ich zdaniem był bohaterem Euro 2016 - oczywiście Kuba Błaszczykowski. Piłkarz nie krył wzruszenia.

Kuba Błaszczykowski zawsze należał do topowych polskich piłkarzy, ale po Euro 2016 jego akcje jeszcze wzrosły. Plotkuje się nawet o transferze Błaszczykowskiego z Borussii Dortmund do klubu Wolfsburg Liverpool. Sam Kuba nie komentuje na razie tych doniesień. Za to w końcu ma chwilę na zasłużony wypoczynek. A jak piłkarz spędza czas wolny? Okazuje się, że... na zakupach!

Kuba Błaszczykowski razem ze swoją żoną, Agatą, odwiedził jeden z najbardziej luksusowych i najdroższych warszawskich butików - ekskluzywny salon Moliera 2. Dostępne są tam ubrania i dodatki takich marek, jak Valentino, Isabel Marant, Balmain, Kenzo, Christian Louboutin czy Self Portrait. Klientkami butiku są m.in. Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Joanna Horordyńska, Monika Olejnik. Zaś oficjalną twarzą Moliera 2 jest Agnieszka Szulim, która ostatnio razem z innymi gwiazdami pojawiła się na eleganckim koktajlu w salonie>>

Kuba Błaszczykowski i jego małżonka sfotografowali się z menedżerką butiku Moliera 2. Kuba i Agata wychowują razem dwie córki, 5-letnią Oliwię i 2-letnią Lenę. Jednak nie zabrali ich ze sobą na luksusowe zakupy.

Ciekawe, co Kuba i Agata Błaszczykowscy wybrali dla siebie w butiku. Jak myślicie?

Instagram @moliera2