Kuba Błaszczykowski został ojcem! Piłkarz reprezentacji Polski, w przeciwieństwie do innych słynnych polskich czy światowych gwiazd piłki nożnej, rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Instagram Błaszczykowskiego to niemal wyłącznie zdjęcia z boiska i zgrupowań. Nie pokazuje zdjęć swojej żony i dzieci, a jeśli już rodzina pojawia się na jego profilu, to zdarza się to wyjątkowo rzadko. Kiedy więc w mediach społecznościowych Błaszczykowskiego pojawił się jego najnowszy post, fani byli w niemałym szoku. Piłkarz 19 czerwca 2019 roku ogłosił, że został po raz trzeci ojcem!

Żona Kuby Błaszczykowskiego urodziła

O tym, że żona Kuby Błaszczykowskiego jest w ciąży, mówiło się już w kwietniu. Internauci odkryli prywatne zdjęcia Agaty na Instagramie jednej z jej przyjaciółek. Żona piłkarza miała na nich wyraźnie zaokrąglony brzuch, ale para nigdy oficjalnie nie skomentowała, że spodziewa się dziecka. Ostatecznie dopiero po porodzie Kuba Błaszczykowski ogłosił, że na świat przyszedł jego syn Fabian. 

Kuba Błaszczykowski i jego żona Agata wychowywali do tej pory dwie córki - Lenę i Oliwię. Para z pewnością nie posiada się z radości, że na świat przyszedł ich upragniony syn. Gratulujemy!