Kuba Błaszczykowski zostanie ojcem? W przeciwieństwie do innych słynnych polskich czy światowych gwiazd piłki nożnej, piłkarz bardzo rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Instagram Błaszczykowskiego to niemal wyłącznie zdjęcia z boiska, ze zgrupowań, kadry z meczów, innymi słowy: zdjęcia Kuby w akcji. Nie pokazuje zdjęć swojej żony i dzieci, a jeśli już rodzina pojawia się na jego profilu, to zdarza się to wyjątkowo rzadko. Mimo że Błaszczykowski pilnie strzeże swojej prywatności, internauci odkryli ostatnio, że jego rodzina wkrótce się powiększy! Wszystko przez zdjęcia jego żony, Agaty. Na Instagramie jednej z przyjaciółek żony piłkarza, pojawiły się fotografie, na której Błaszczykowska ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. 

Kuba Błaszczykowski po raz trzeci zostanie ojcem?

Fani piłkarza zastanawiają się, kiedy Błaszczykowski zdecyduje się oficjalnie ogłosić światu szczęśliwą nowinę. Mają wielką nadzieję, że zrobi to w czasie sobotniego meczu Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin.

"Jeśli zagra Kuba Błaszczykowski w Lubinie i strzeli bramkę to wykona cieszynkę, wkładając piłkę pod bluzkę? Mam nadzieję, że tak, bo widząc zdjęcie jego żony, pani Agaty, może coś być na rzeczy. Jeśli tak, to serdecznie gratuluję @Blaszczykpl. Chociaż skromność mu na to nie pozwoli" - zastanawiają się fani piłkarza na Twitterze.

Agata Błaszczykowska jest w ciąży? 

Kim jest żona Kuby Błaszczykowskiego, Agata? Wiadomo o niej niewiele, bo w przeciwieństwie do pozostałych WAGs, unika rozgłosu. Od 2010 roku, Agata Gołaszewska jest żoną piłkarza. Para pobrała się 19 czerwca 2010 roku w małym kościele w okolicach Ustronia. Rok później na świat przyszła ich pierwsza córka: Oliwia. W czerwcu 2014 roku Jakub Błaszczykowski ponownie został ojcem, tym razem córki Leny. Agata Błaszczykowska bardzo rzadko udziela wywiadów, ale gdy zabiera publicznie głos, zawsze chwali swojego męża. Podkreśla, że Kuba Błaszczykowski jest wspaniałym ojcem i równie wspaniałym partnerem. Czekamy na informację, czy para doczeka się pierwszego syna, czy może trzeciej córki.

Zobacz zdjęcia Agaty Błaszczykowskiej z zaokrąglonym brzuchem w GALERII (na fotografiach pozuje w czerwonej bluzce).