Kim jest nowy chłopak Jessiki Mercedes? W poniedziałek internet obiegły zdjęcia jednej z najpopularniejszych polskich blogerek w objęciach młodego muzyka. Jessika Mercedes i Kuba Karaś zostali przyłapani przez paparazzich w centrum Warszawy, kiedy całowali się podczas imprezy. Mediom szybko udało się ustalić, że nowym chłopakiem Mercedes jest muzyk zespołu The Dumplings - Kuba Karaś. Dla wielu fanów blogerki było to niemałe zaskoczenie, bo jeszcze niedawno 26-latka wydawała się być szczęśliwa związku z Andrzejem Skowronem, z którym spotykała się cztery lata. Wszystko wskazuje jednak na to, że para rozstała się, a Jessika Mercedes odnalazła już nową miłość.

Jessica Mercedes dzieli się z fanami bardzo dużą częścią swojego życia prywatnego - pokazuje relacje z zagranicznych podróży, branżowych imprez, czy codziennych zajęć, ale zdjęć z chłopakiem próżno szukać w jej mediach społecznościowych. Mężczyzn, z którymi się spotyka, trzyma z daleka od ścianek i błysków fleszy, a nawet rzadko pokazuje ich na swoim Instagramie. Dlatego o jej nowym romansie dowiedzieliśmy się... ze zdjęć paparazzich!

Kim jest Kuba Karaś, chłopak Jessiki Mercedes?

Kuba Karaś urodził się 2 lutego 1996 roku w Zabrzu. Razem z Justyną Święs tworzy zespół The Dumplings, w którym gra na gitarze, perkusji oraz klawiszach. Duet w 2014 roku wydał swój debiutancki album, który został nagrodzony Fryderykiem za fonograficzny debiut roku. Na swoim koncie ma występy na takich festiwalach, jak Open'er Festival, Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton. Ich kolejne utwory (m.in. "Technicolor Yawn", "Nie Gotujemy", "Kocham być z Tobą"), szybko stają się hitami i zyskują coraz większe grono odbiorców.

Kuba Karaś i Jessica Mercedes spotykają się ze sobą już od jakiegoś czasu Pierwsze zdjęcie z blogerką, muzyk opublikował na swoim Instagramie w maju, ale wtedy nikt jeszcze nie podejrzewał, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych blogerki, Kuba Karaś zadba o oprawę muzyczną podczas jej imprezy z okazji 26. urodzin. 

Zobacz zdjęcia Kuby Karasia w naszej GALERII --->