Kuba Wesołowski został ojcem już ponad miesiąc temu. Udało mu się wraz z żoną Agnieszką ukryć ten fakt przed tabloidowymi mediami. Aktorowi tak bardzo zależy na ochronie prywatności, że póki co nie zdradził nawet imienia swojej córeczki! Tym bardziej nie zobaczyliśmy póki co jej twarzy. Jakub pokazał jednak w końcu na Instagramie fotkę związaną z jego pociechą. Nie jest to niestety jej podobizna…

POLECAMY: KUBA WESOŁOWSKI I AGNIESZKA SZCZUREKwprost nie mogą bez siebie żyć!

Kuba Wesołowski pokazał właśnie w sieci buciki, które dziewczynka otrzymała w prezencie od jednego z przyjaciół Państwa Wesołowskich. Wszystko wskazuje na to, że córeczka Kuby i Agnieszki Wesołowskich będzie jednym z najbardziej stylowych dzieci w Polsce! Dlaczego?

 

Dziewczyna ma dopiero ponad miesiąc, a już zaczyna kolekcjonować garderobą godną prawdziwej fashionistki! Maleństwo już może pochwalić się modelem butów, na które nie każdy rodzic może sobie pozwolić.

ZOBACZ: KUBA WESOŁOWSKI I AGNIESZKA SZCZUREK zostali rodzicami!

Malutkie buciki Air Jordan w komplecie z czapeczką przeznaczone są co prawda do gry w koszykówkę, ale córeczka Kuby raczej nie prędko w nich zagra. Prędzej przydadzą się one jej na pierwsze, zimowe spacery. Najbardziej szokująca jest jednych ich cena! Koszt tych małych bucików to ponad 650 zł! To całkiem sporo jak na obuwie dla malucha, prawda?

Ciekawe, jak maleństwo będzie się czuło w tych słodkich bucikach. Bo wyglądać w nich będzie na pewno wystrzałowo!