Kuba Wesołowskii Agnieszka Szczurek zostali rodzicami! Na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Długo udawało się im ukryć fakt, że Agnieszka Szczurek w ogóle spodziewa się dziecka. O tym, że zakochani niedługo zostaną rodzicami wygadał się kolega pary, Olivier Janiak.

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek wzięli ślub zaledwie dwa lata temu, ale są parą od ponad ośmiu. Para powiedziała sobie sakramentalne tak 14 września 2014 roku. W lipcu tego roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że żona Wesołowskiego spodziewa się dziecka!

ZOBACZKUBA WESOŁOWSKI potwierdził, że po raz pierwszy zostanie tatą i zdradził płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Przez jakiś czas ani Wesołowski, ani Szczurek nie potwierdzali tych informacji.  O tym, że Kuba Wesołowski zostanie ojcem dowiedzieliśmy się z wywiadu aktora z Olivierem Janiakiem. Na Balu TVN, gdy para pojawiła się na czerwonym dywanie nie trudno było nie zauważyć zaokrąglonego ciążowego brzuszka Agnieszki.

ZOBACZ: TAMARA ARCIUCH I AGNIESZKA WESOŁOWSKA z dużymi ciążowymi brzuszkami na Balu TVN [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że wczoraj na świat przyszło długo oczekiwane dziecko pary. Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek zostali rodzicami! W wywiadzie z Janiakiem Kuba wyznał, że spodziewają się chłopca, ale inną wersję zdradziła Anna Lewandowska, przyjaciółka Agnieszki Szczurek.

 Serdecznie gratulujemy!