Kuba Wesołowski, znany do tej pory głównie ze swoich ról w serialach "Na Wspólnej" i "Komisarz Alex", otworzył swój własny hotel. W piątkowy wieczór do Brant Hotelu (tak nazywa się biznes aktora) przybyły licznie zaproszone gwiazdy, które jako pierwsze mogły przekonać się, jakie luksusy będzie serwował aktor swoim gościom.

Wesołowski i jego narzeczona, dziennikarka Agnieszka Szczurek, biorą niedługo ślub, a ich wesele odbędzie się właśnie w przestronnych i eleganckich wnętrzach Brant Hotelu. Piątkową imprezę otwarcia hotelu poprowadził Olivier Janiak, któremu towarzyszyła ciężarna żona, modelka Karolina Malinowska. Nie była jedyną spodziewającą się dziecka panią na imprezie, bo pojawiła się na niej także Małgorzata Socha. Obie gwiazdy chętnie pozowały razem do zdjęć, porównując swoje spore już brzuszki. Socha pojawiła się na imprezie w towarzystwie swojego męża, Krzysztofa Wiśniewskiego.

Pośród zaproszonych gwiazd była również dawno niewidziana Katarzyna Figura, która z chęcią pozowała do zdjęć. Wydaje się, że aktorka najtrudniejsze chwile ma już wreszcie za sobą i powoli wraca do życia towarzyskiego. Na imprezie pojawił się także Ryszard Kalisz, z którym dość długo rozmawiała dziennikarka Agnieszka Szulim, która zaprezentowała się w nowej, krótszej fryzurze. Wnętrza Brant Hotelu podziwiała też Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska, Antoni Królikowski pojawił się na imprezie z dziewczyną, a Bogna Sworowska pogratulowała właścicielom, wręczając im bukiet pięknych kwiatów. "Galę" reprezentowała na imprezie redaktor naczelna, Agnieszka Jastrzębska.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kuba Wesołowski - Nie uciekam, ja gonię