Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka i wypowiedzi wywołujących kontrowersje. Oprócz autorskiego talk-show w TVN, prowadzi również audycje w Newonce.radio i pisze felietony do "Polityki". To właśnie we wspomnianym tygodniku porusza tematy związane z polskimi gwiazdami i celebrytami, w kąśliwy sposób komentując ich poczynania. W najnowszym wydaniu Wojewódzki zaatakował Beatę Tadlę, której zarzucił zbyt publiczne dzielenie się szczegółami z życia miłosnego.

Kuba Wojewódzki atakuje Beatę Tadlę

Beata Tadla w czerwcu rozstała się ze swoim partnerem, Rafałem. Kulisy rozpadu ich relacji nie były miłe - biznesmen miał opublikować informację o zakończeniu związku w mediach społecznościowych bez wcześniejszego poinformowania o tym dziennikarki. Przypomnijmy, że podobnie sprawa wyglądała w przypadku rozstania Tadli i Jarosława Kreta. 

- Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor. Jak mawiają zawodowi alkoholicy: jakie jest najlepsze wino? Następne - napisał Kuba Wojewódzki nawiązując do niedawnego postu Tadli na Instagramie, na którym pokazała dwie pary stóp.

Beata Tadla odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

Beata Tadla postanowiła nie zostawiać tego bez odpowiedzi. W rozmowie z "Plotkiem" wyznała, że nie uraził ją komentarz dziennikarza i pozdrowiła wszystkie jego partnerki.

- Serdecznie pozdrawiam Kubę oraz wszystkie jego byłe, obecne i przyszłe partnerki. Na satyryczne komentarze nie obrażam się nigdy, bo mam do siebie dystans. A w tym komentarzu zauważam autoironię autora, którego bardzo lubię i któremu życzę w miłości dużo szczęścia.