Kuba Wojewódzki napisał autobiografię! Dziennikarz, który jest obecny w polskich mediach od początku lat 90. z pewnością ma wiele do opowiedzenia o swoim (i nie tylko) życiu. Wojewódzki postanowił własne doświadczenia oraz historie spisać i wydać w formie autobiografii. Chociaż dziennikarz jest jedną z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie, to jego życie prywatne jest owiane tajemnicą i nie zawsze wiadomo, które plotki o nim są prawdą. Tak było chociażby w przypadku informacji o zaręczynach Wojewódzkiego i Kaczoruk - para wodziła za nos media, nigdy tak naprawdę nie potwierdzając, ani nie zaprzeczając doniesieniom. Jesteśmy pewni, że zarówno fani, jak i anty-fani dziennikarza z zaciekawieniem czekają na jego książkę. Kiedy autobiografia Kuby Wojewódzkiego pojawi się na rynku? 

Kuba Wojewódzki: autobiografia. Kiedy w sprzedaży?

Kuba Wojewódzki wydaje autobiografię i ogłosił to na swoim Instagramie. Wczoraj wieczorem zamieścił zdjęcie okładki i dodał do niego podpis:

"Sześć lat pisania. Premiera jesienią. Dla tych, którzy śledzą mój profil, będę miał niespodziankę."

Kiedy w sprzedaży autobiografia Kuby Wojewódzkiego? Sam autor napisał, że pojawi się ona na rynku jesienią, jednak portal smakksiazki.pl sugeruje, że wstępna data premiery to 7 listopada 2018 roku (może ulec zmianie). 

Opinie internautów są na razie podzielone. Jedni w komentarzach piszą, że nie mogą się doczekać premiery, inni z kolei krytykują wydanie autobiografii przez Wojewódzkiego, bo "każdy byle bloger wydaje dziś książkę". 

A Wy czekacie na premierę autobiografii Kuby Wojewódzkiego?