Jak co wtorek, tak i dziś Kuba Wojewódzki będzie próbował zaskoczyć, zszokować, zirytować a może nawet rozjuszyć swoich gości. Kogo tym razem showman i „Król TVN” zaprosił do swojego studia?

Dzisiejszymi gośćmi Kuby będzie para młodych aktorów: Magdalena Boczarska i Sebastian Fabijański. Oboje opowiedzą za pewne o swoich wcieleniach tak serialowych, jak i filmowych. Dadzą się też namówić na kilka zwierzeń natury prywatnej?

ZOBACZ KONIECZNIE: PATRYK VEGA "Jestem chłopakiem z blokowiska, pracuję od 14 roku życia. Zawsze chciałem coś osiągnąć" [WYWIAD]

Magda Boczarska jest jedną z gwiazd TVN-owskiej produkcji „Druga Szansa”, w której wciela się w popularną aktorkę Sarę Daymer. Boczarska zagrała ostatnio także w filmie Marii Sadowskiej „Sztuka Kochania”, w którym wcieliła się w Michalinę Wisłocką – seksuolożkę, propagatorkę seksu partnerskiego i autorkę kultowej „Sztuki Kochania”. Czy przy okazji wywiadu aktorka zdradzi, czy do lektury książki zabrała się ze swoim chłopakiem, Mateuszem Banasiukiem?

 

 

Wizytę aktorki w studio Kuby na social mediach promuje też Piotr Woźniak-Starak, który jest producentem obrazu.

 

Drugim gościem Kuby będzie Sebastian Fabijański. Młody aktor dał ostatnio próbkę swoich aktorskich umiejętności w dwóch głośnych produkcjach: w filmie Patryka Vegi „Pitbull: Nowe Porządki” oraz popularnym serialu Belfer” na Canal+, który miał swój finał raptem przedwczoraj.

POLECAMY: SEBASTIAN FABIJAŃSKI Kim jest Adrian Kuś z serialu Belfer?

Czy młody aktor opowie Kubie, jak przygotował się do tych ról? A może zdradzi nieco więcej szczegółów ze swojego życia prywatnego? Już wiemy, że padanie pytanie o jego dziewczynę. A może dziewczyny…? Tysiące fanek Sebastiana na pewno chciałoby wiedzieć, czy młody aktor jest zajęty! Nasza ciekawość też zostałaby od razu zaspokojona.

Liczymy, ze aktorzy nieco się otworzą na kanapach u Kuby. Program na antenie TVN już dziś o 22.30. Będziecie oglądać?