Kuba Wojewódzki pokazał na swoim Facebooku krótki fragment dzisiejszego odcinka swojego show. Można się z niego dowiedzieć, że jego gośćmi będą tym razem Izabella Trojanowska i Izabella Miko, która jest jedną z uczestniczek bijącego rekordy popularności programu "Azja Express”. W show gwiazda kina w parze z Leszkiem Stankiem walczy m.in. przeciwko Renacie Kaczoruk, czyli narzeczonej Kuby. Renata swoim zachowaniem co tydzień wywołuje olbrzymie kontrowersje. Na tyle duże, że Kuba postanowił podpytać Izy, kto jej zdaniem jest „największą świnią Azji Express”.

POPRZEDNI ODCINEK SHOW: Kuba Wojewódzki zorganizuje dziś w swoim programie potyczkę. Naprzeciwko kogo stanie Andrzej Chyra?

Kuba nie bez powodu na kolejnego gościa swojego show wybrał właśnie Izę Miko. To ona wraz z Leszkiem Stankiem typowana jest na zwyciężczynię popularnego show. Program nagrywany z Azji był doskonałym sprawdzianem charakterów. Choć nie wszystkim widzom spodobało się zachowanie niektórych jego uczestników. W związku z kontrowersjami, które wywołuje w programie Ranata Kaczoruk, Kuba postanowił bez ogródek zapytać Izy Miko, kto jest największą świnią show. W trailerze dzisiejszego odcinak Kuba Wojewódzki Show nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Czy Iza udzieli jej w programie? I czy poruszona zostanie sprawa konfliktu Wojewódzkiego i Kaczoruk z Majdanami?

ZOBACZ: Najpierw Kuba, a teraz Renata atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan. Jest bardzo ostro!

Kuba już dziś zaprasza na kolejny odcinek swojego formatu:

III Wojna Światowa rozpocznie się w Azji. Cała prawda o programie Azja Express! We wtorek. Jeszcze TVN.

Przy okazji, warto zwrócisz szczególną uwagę na ostatni fragment tego wpisu. Co Kuba miał na myśli pisząc „jeszcze TVN”?

CZYTAJ TEŻ: Kuba Wojewódzki pierwszy raz tak szczerze o polskim show-biznesie. Wielka spowiedź dziennikarza! 

Czyżby już wkrótce miał pożegnać się z telewizją Edwarda Miszczaka? Nie od dziś chodzą plotki o tym, że showman ma wrócić do Polsatu wraz  planowaną reaktywacją programu "Idol". Czyż komentarz „jeszcze TVN" dotyczył właśnie tego transferu? A może sprawa jest już przesądzona i to właśnie z tej racji Kuba w wywiadzie dla Playboy.pl pozwolił sobie na ostre słowa pod adresem kolegów i koleżanek w stacji? Jak myślicie?

O RENACIE KACZORUK W AE: Azja Express Renata Kaczoruk: Konflikty są świetne! Modelka nową królową tekstów w show? [CYTATY]

A oto, jak Kuba zaprasza na swoje dzisiejsze show: