Kuba Wojewódzki to zdecydowanie najbardziej bezkompromisowy polski dziennikarz, który nie boi się wyrażać kontrowersyjnych i szczerych opinii na temat gwiazd show-biznesu. Samozwańczy "Król TVN" tak nas przyzwyczaił do swoich ostrych słów, że jakakolwiek pochwała lub aprobata z jego ust bardzo zaskakuje.

Tym bardziej dziwić może, że Wojewódzki postanowił stanąć w obronie... Edyty Pazury. Celebrytka pojawiła się bowiem ostatnio na kilku stołecznych imprezach, prezentując się wyraźnie inaczej, niż wcześniej. Jej metamorfoza wywołała spore poruszenie w tabloidach, a internauci skrytykowali Pazurę za to, że przesadziła z zabiegami.

To nie spodobało się Kubie Wojewódzkiemu, który w swojej rubryce w tygodniku "Polityka" skrytykował tych, którzy wyśmiali nowy wizerunek żony Cezarego Pazury!

"Posypały się gromy na głowę, a dokładniej na twarz Edyty Pazury, małżonki tego Pazury. Edyta wzorem wielu kobiet postanowiła zmienić wizerunek i zdecydowanie zrobiła to z głową. A dokładnie, z twarzą. Tak to już w szołbiznesie bywa, że jak ktoś poprawia swoją urodę, to inni muszą nam przypomnieć o swojej brzydocie" - napisał dziennikarz.

Spodziewaliście się po Wojewódzkim takiej reakcji?

Styl Edyty Pazury

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kuba Wojewódzki - Nie jest lubiany? Jego rubryka to klapa!