Na początku lutego odbyła się gala wręczenia Bestsellerów Empiku. Wśród zaproszonych gości była między innymi Agnieszka Szulim (dziś Woźniak-Starak) wraz z mężem, producentem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Niestety, dziś częściej mówi się właśnie o dziennikarce, niż o zwycięzcach Bestsellerów. Dlaczego?

Wszystko za sprawą wpisu, który zamieściła na swoim InstagramieAgnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka pożaliła się fanom, że niestety to, że otrzymała zaproszenie na galę Bestsellerów Empiku, nie wiązało się z zapewnieniem, że podczas trwania gali będzie miała miejsce siedzące. A zależało jej szczególnie na jednym z koncertów.

ZOBACZ: KUBA WOJEWÓDZKI o Agnieszce Szulim: Ma syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów

 Jak się okazało, dla Agnieszki zabrakło miejsca na widowni, ponieważ sporą część czasu spędziła pozując na ściance. Później Woźniak-Starak musiała udzielić kilku wywiadów, co sprawiło, że miejsce siedzące przeznaczone właśnie dla niej zostało już zajęte przez kogoś innego.

 OSTR płyta, która zamiata! Przyszłam, żeby zobaczyć go na żywo, pół godziny przed czasem. I nie zobaczyłam, bo najpierw wsadzają cię na kilometrową ściankę, potem udzielasz kretyńskich wywiadów, a na koniec okazuje się, że nie ma dla ciebie miejsca na widowni. I pierwszy raz w życiu trafił mnie szlag, dlatego od dziś pieprzę ścianki i pieprzę wywiady, możecie pisać, że gwiazdorzę, przynajmniej będziecie mieli powód. Pozdrawiam – napisała na Instagramie.

Wielu oburzyły słowa dziennikarki, która przecież dokładnie wie, jak wygląda praca od drugiej strony kamery. Jej słowa nie pozostały bez komentarza. Do wpisu Agnieszki Szulim odniosło się wielu dziennikarzy i reporterów, a Kuba Wojewódzki napisał o wydarzeniu w swoim cotygodniowym felietonie w „Polityce”.

"Rozdano Bestsellery Empiku. Jest to plebiscyt, w którym laureatami są Ci, których dzieła najczęściej kupowali klienci sieci. Największym wydarzeniem tegorocznej gali był brak miejsca siedzącego dla Agnieszki Szulim. Reszta imprezy stała na normalnym poziomie". - napisał.

Czy Agnieszka Szulim odpowie na komentarz Kuby Wojewódzkiego...?