Kuba Wojewódzki miał romans z Agnieszką Kaczorowską? Wszystko na to wskazuje! Wojewódzki to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Showman, który od lat określa się mianem „Króla TVN-u”, w końcu po latach napomnień od wydawców, zdecydował się wydać swoją autobiografię, która na pewno będzie hitem. Szczególnie, że dziennikarz ujawnia w swojej "Nieautoryzowanej Autobiografii" sporo nieznanych do tej pory szczegółów ze swojego życia prywatnego. Wiedzieliście na przykład, że Kuba Wojewódzki spotykał się zAgnieszką Kaczorowską? Co dokładnie było miedzy nimi? Jedynie przelotni romans, a może coś poważniejszego? SPRAWDŹ poniżej.

Kuba Wojewódzki o romansie z Agnieszką Kaczorowską

"Nieautoryzowana autobiografia" Kuby Wojewódzkiego trafiła do sprzedaży 26 października. W książce Wojewódzkiego nie brakuje krytycznych słów pod adresem wielu gwiazda, takich jak np. Maja Sablewska, Michał Figurski, Tymom Tymański, Tede, Rober Kozyra oraz Karolina Korwin Piotrowska. Jak się jednak okazuje, Wojewódzki postanowił także uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej swojego życia prywatnego, w tym swoich ukrywanych do tej pory romansów i dłuższych związków. Kuba zdradził m.in., że uległ swego czasu urokowi Agnieszki Kaczorowskiej. Było to jednak na długo przed tym, jak młoda aktorka dała się poznać również jako uzdolniona tancerka w show "Taniec z Gwiazdami". Zobacz, jak Kuba Wojewódzki dziś opisuje swoje zauroczenie Agnieszką Kaczorowską. Co ich wówczas łączyło? Tylko przelotny romans?

"Kiedy słynna Bożenka zawitała do mnie na pogawędkę, to tak nam się jakoś miło gawędziło, a potem dość zmysłowo żegnało, że postanowiliśmy zainicjować skontaktowanie bez kamer. Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia(...). Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania." – pisze bez ogródek w swojej autobiografii Wojewódzki.

Ciekawe, czy Agnieszka Kaczorowska, która niecały miesiąc temu wyszła za mąż, zechce odnieść się do rewelacji Kuby Wojewódzkiego. Jak na razie nie zabrała głosu w tej sprawie.

Książka Kuby Wojewódzkiego to kompedium wiedzy na temat jego życia uczuciowego. Dziennikarz opisuje w niej także inne fascynacje Pauliną Jaskólską, Anną Cieślak, Dominiką Zasiewską, Anną Wendzikowską oraz Olgą Bołądź. Wojewódzki poświęcił też sporo miejsca Annie Przybylskiej, z którą co prawda nie miał miłosnej relacji, ale traktował ją jak dobrą przyjaciółkę. Wyznał też, że już zawsze będzie mu jej brakować...