Choć wydawało się, że trudna relacja Michała Piróga i Kuby Wojewódzkiego nie będzie więcej dyskutowana na forum publicznym, gwiazdy TVN postanowiły odkopać wojenny topór i na nowo wymieniać się przykrymi komentarzami. Tym razem dziennikarz wrócił do konfliktu z choreografem w rozmowie z Andrzejem Piasecznym.

Kuba Wojewódzki gorzko o Michale Pirógu

Początki "otwartej wojny" obu panów sięgają 2014 roku, kiedy tancerz w swojej książce wyraził żal dotyczący "ukrytych" gejów wspominając przy tym o Kubie Wojewódzkim. Sytuacja ta nie spodobała się "królowi TVN-u", który postanowił wejść w publiczną wymianę gorzkich słów z Michałem. Choć od tamtej pory minęło siedem lat, nic nie wskazuje na to, że temat jest zakończony. Podczas audycji "Wojewódzki & Kędzierski" dziennikarze gościli Andrzeja Piasecznego. Muzyk, o którego relacji z Pirógiem wielokrotnie rozpisywały się media, chcąc nie chcąc został włączony w kolejną rozmowę na temat nielubianego przez Kubę eks-kolegi.

W momencie, kiedy Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo lubi i mówi, że podłością jest zachowanie Krystyny Pawłowicz... (...). I zapomina o tym, że na okładce "Wprost" wołał, że ma dość ukrywających się gejów! Ja się pytam, kiedy praktykujący gej będzie miał dosyć ukrywających się Żydów, Romów, Niemców, albo na przykład prawosławnych?!On jest samonienawidzącym się gejem, który tak bardzo chce być na okładkach, że jest w stanie zgłosić się do akademii menopauzy! Aby tylko dobre zdjęcie mu dali - padło z ust Wojewódzkiego.

Kuba zwrócił się do Piaska, którego niegdyś miała łączyć z Michałem relacja uczuciowa:

On ciebie też szargał w jakiejś książce z tego, co pamiętam...- rzucił, słysząc w odpowiedzi:

Ja nie pamiętam, bo nie czytałem... - odparł Andrzej.

SPRAWDŹ TEŻ: Kuba Wojewódzki atakuje Beatę Tadlę: "Cierpi na nieuleczalną chorobę". Dziennikarka odpowiedziała