Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?! Taką informację podał dziś serwis Pudelek, wywołując niemałe zamieszanie w Internecie. Jak donosi źródło portalu, związek Wojewódzkiego i Kaczoruk to już przeszłość, a Renata po udziale w programie Taniec z Gwiazdami chce skupić się na własnej karierze. Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk są (byli?) parą od pięciu lat. Pierwszy raz pokazali się publicznie razem w lipcu 2013 roku, podczas premiery spektaklu w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Potem coraz częściej widywano ich razem. I chociaż już wcześniej modelka miała na swoim koncie sukcesy w branży fashion, to dopiero dzięki związkowi z Wojewódzkim dała się poznać szerszej publiczności - m.in. wystąpiła w programie Azja Express TVN czy we wspomnianym już Tańcu z Gwiazdami w Polsacie. Dlaczego Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk się rozstali?

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?!

Plotki o rozstaniu Wojewódzkiego i Kaczoruk pojawiły się podczas piątkowego finału Tańca z Gwiazdami:

"Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo" - donosi źródło Pudelka.

Jak podaje serwis, Renata Kaczoruk odmówiła komentarza w sprawie rozstania z Kubą Wojewódzkim. Przypomnijmy, że Renatę i Kubę poza uczuciem łączyły też poglądy polityczne. Często można było ich spotkać na demonstracjach i protestach. Kaczoruk odwiedzała też Wojewódzkiego podczas nagrań jego programu. Jednak sama nigdy nie usiadła na jego słynnej kanapie.

ZOBACZ: KAMIL GROSICKI Kim jest? Żona, dzieci, zarobki, Instagram