Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk nie są ze sobą już od stycznia! Tak twierdzi przynajmniej znajomy modelki, który zdecydował się opowiedzieć o jej związku na łamach magazynu Flesz. Jak donosi znajomy Renaty Kaczoruk, który pragnął zachować anonimowość, para postanowiła rozstać się już kilka miesięcy temu. I choć Renata i Kuba wciąż pozostają w przyjacielskich stosunkach, to jednak nie widzieli możliwości kontynuowani ich znajomości w formie związku. Modelce zależało aby nie nagłaśniać ich rozstania z jeszcze jednego powodu. Jakiego?

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w „Tańcu z gwiazdami”. Tym bardziej że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku. O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina - relacjonował w rozmowie z "Fleszem" znajomy modelki.

I choć para podjęła decyzję o rozejściu się już na początku roku, to jednak modelka miała wyprowadziła się z mieszkania Kuby dopiero przed majówką. Renata Kaczoruk mieszka obecnie u koleżanki, niedługo jednak zamierza wprowadzić do swojego mieszkania. W tym samym czasie przygotowuje się do poprowadzenia swojego autorskiego programu w jednym z największych serwisów internetowych w Polsce. Na czym będzie polegał? Rąbka tajemnicy w związku z tym projektem modelka uchyliła nam w 1. odcinku naszego programu „Powiedz Oscarowi #Rano”. Co wtedy o nim mówiła? Zobaczcie poniżej: