Czy Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk naprawdę wzięli ślub? O tym spekulowano cały zeszły tydzień. Sam Król TVN-u przyznał w swoim programie, że się "hajtnął" i po raz pierwszy pokazał się nawet z obrączką. Tymczasem od weekendu w telewizji można oglądać reklamę sieci komórkowej Play z udziałem „państwa młodych”. Okazuje się, że ich ślub mógł być jedynie zabiegiem zaplanowanym na potrzeby kampanii reklamowej…

Zarówno Kuba, jak i Renata sygnalizowali w ostatnich dniach w social mediach, że są po ślubie. Nie ogłosili tego bezpośrednio, choć zdjęcia, które wrzucali do sieci, były niezwykle sugestywne.Dodatkowo zainteresowanie kwestią ich ślubu wywoływały hashtagi, którymi opatrzyli zdjęcia (#jaki #slub #taka #wenecja #pan #mlody #szyk #styl #beauty #drmartens #heavyduty #czyste #piekno).

Co więcej, w ubiegłym tygodniu Wojewódzki w swoim programie pochwalił się obrączką! Za takim zabiegiem poszła wyraźna deklaracja showmana złożona w obecności aktora Andrzeja Seweryna:

„Nie wiem, czy nie przesrałem sobie życia. Hajtnąłem się...”

I choć w show-biznesie jest wiele par, które zdecydowały się na cichy ślub, to jednak zazwyczaj do mediów wyciekają doniesienia odnośnie gości lub obsługi. Tym razem w żadnym portalu ani magazynie takowe się nie ukazały. Czy zatem wszystkie sygnały wysyłane przez Wojewódzkiego i Kaczoruk były jedynie grą, mającą na celu przyciągnięcie uwagi do… kampanii reklamowej sieci komórkowej?

Zobacz: Kuba Wojewódzki potwierdza ślub z Renatą Kaczoruk: Dziękuję za życzenia [ZDJĘCIA]

Okazuje się bowiem, że ślub Wojewódzkiego i Kaczoruk może być tylko chwytem marketingowym na rzecz nowej reklamy Play – marki, z którą Wojewódzki związany jest od lat. W telewizji pojawił się już spot telefonii komórkowej, w którym Wojewódzki zaczyna... oświadczać się Kaczoruk. W trakcie tej karkołomnej próby Barbara Kurdej-Szatan zapewnia go, że nie trzeba się żenić, by skorzystać z nowej oferty sieci Play przygotowanej dla par – niekoniecznie małżeństw, co wyraźnie uspokaja Króla TVN-u, który od lat był przecież zadeklarowanym singlem…

Wygląda zatem na to, że sugestywne zdjęcia i hashtagi zamieszczane w sieci przez Wojewódzkiego i Kaczoruk były jedynie grą pozorów. Pytanie, czy zostanie im ona wybaczona i czy zachowanie to nie obróci się na ich niekorzyść...? A może się mylimy... I Renata Kaczoruk jest Renatą Wojewódzką...?

Ostatnio okazało się, że Renata Kaczoruk (Wojewódzka?) jest póki co najmniej lubianą uczestniczką programu Azja Express. Czy zatem ma szansę przeciągnąć do sieci Play nowych użytkowników? Jak sądzicie…?