Związek Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego miał zakończyć się już na początku roku. Informacje o ich zerwaniu przedostały się do mediów jednak dopiero parę miesięcy później, krótko po tym jak Renulka odpadła z "Tańca z Gwiazdami" 2018. Paparazzi przyłapali ich jednak później razem na romantycznej kolacji. Niektóre media sugerowały też, że ze zdjęć Wojewódzkiego i Kaczoruk na Instagramie wynika, że mogli spędzić wspólne wakacje. Wiele wskazuje na to, że może to być coś więcej niż zwykłe utrzymywanie kontaktu po rozstaniu. Para bawi się teraz wspólnie na Open'er Festival 2018!

Wojewódzki i Kaczoruk na Open'er Festival 2018

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk przyjechali na festiwal muzyczny do Gdyni, jednak nie było wiadomo, czy są tam razem. Po drugim dniu Open'era 2018 wiemy już na pewno, że bawią się tam wspólnie. Para widziana była razem w strefie VIP. Z naszych informacji wynika, że nie wyglądało to na przypadkowe spotkanie. Renata i Kuba weszli bowiem do luksusowego namiotu razem i grubo po północy także wspólnie go opuścili. Czyżby nie potrafili bez siebie żyć? A może to tylko przyjaźń? To na razie pozostaje ich słodką tajemnicą.

Zdjęcia Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego z Open'er Festival 2018 i inne wspólne zdjęcia pary możecie obejrzeć w GALERII >>