Kuba Wojewódzki się ożenił! Trudno w to uwierzyć, prawda? A jednak tym razem nie są to tylko plotki.

To prawda, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pobrali się. Za chwilę Kuba pokaże obrączkę w swoim show - uzyskaliśmy taką informację od informatora, który pragnie pozostać anonimowy. Jednak Wojewódzki i Kaczoruk wcale się specjalnie ze swoim ślubem nie kryją. Podzielili się z fanami zdjęciami, pod którymi dodali wymowne podpisy:

#podroz#po#slubna#nie#przeszkadzac#prosze

#honey #mooning

Zrobiło się tak ślubnie...

#jaki#slub#taka#wenecja#pan#mlody#szyk#styl#beauty#drmartens#heavyduty#czyste#piekno

Zgodzicie się, że te komentarze nie wymagają... komentarza?

Związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

Kuba i Renata są parą od mniej więcej czterech lat. Pierwszy raz pokazali się publicznie razem w lipcu 2013 roku, podczas premiery spektaklu w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Potem coraz częściej widywano ich razem. Chodzili na wystawy, koncerty i premiery kinowe. Na zeszłorocznym Balu Fundacji TVN pojawili się oficjalnie jako narzeczeni. Renata Kaczoruk miała na sobie wówczas obłędną koronkową sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej, a Wojewódzki był wyraźnie dumny, że tego wieczoru towarzyszy mu taka piękność.

To, ze Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk niejednoznacznie informują o swoim ślubie to nic nowego. Para ma właśnie taki sposób dzielenia się z fanami ważnymi faktami ze swojego życia - gdy się zaręczyli, opublikowali na Instagramie zdjęcie kapsla z napisem: wyjdź za mnie proszę :) . Teraz również publikują zdjęcia z wymownymi podpisami. I z pewnością nie są to żarty. Kuba i Renata naprawdę zostali małżeństwem.

Kim jest Renata Kaczoruk?

Renata Kaczoruk, żona Kuby Wojewódzkiego, to 30-letnia modelka z umysłem ścisłym. Brała udział w sesjach zdjęciowych w Ameryce, Francji i Japonii. W Polsce występowała na wybiegach u La Manii, Łukasza Jemioła, Bizuu czy duetu Paprocki & Brzozowski. Renata Kaczoruk należy do agencji modelek Model Plus, która reprezentuje m.in. Magdalenę Frąckowiak, Olę Rudnicką i Igę Lis. Renata skończyła kilka fakultetów, a jej ulubionym przedmiotem w szkole zawsze była matematyka. Renata wspiera startupy i rozwój nowych technologii w Polsce. Wspiera także organizację Girls in Tech. Kaczoruk angażuje się na rzecz ochrony praw kobiet oraz interesuje się polityką. Razem z Wojewódzkim brali udział w marszach KOD-u ku obronie polskiej demokracji. Obecnie można oglądać Renatę Kaczoruk w reality show Azja Express w każdą środę o 21:30 w TVN.

Kubie Wojewódzkiemu i Renacie Kaczoruk serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!

Przypomnijmy, że we wrześniu ślub wzięli również Agnieszka Szulim (dziś Woźniak-Starak) i Piotr Woźniak-Starak - para pobrała się w Wenecji, oraz w miniony weekend w Konstancinie pobrali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.