Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska są razem? 57-letni showman, który nie ukrywa swojego zainteresowania dużo młodszymi kobietami, opublikował na Instagramie serię zdjęć i nagrań, na których pojawia się razem z wodzianką ze swojego programu. Angelika pojawia się na nich w wyjątkowo seksownej bieliźnie, a na jednym z wideo para trzyma się nawet za ręce. Czy to oznacza, że Wojewódzki i modelka postanowili ujawnić, co tak naprawdę ich łączy?

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska są parą?

Kuba Wojewódzki był w przeszłości związany z kilkoma znanymi kobietami, z którymi mogliśmy oglądać go publicznie. Głośno było o jego związkach z Anną Muchą, modelką Renatą Kaczoruk, czy stylistką Malwiną Wędzikowską. Jednak od jakiegoś czasu postanowił nie opowiadać w mediach o swoich miłosnych podbojach i chociaż czasami zdarzało mu się sugerować, że jest w związku, nie pokazywał swoich partnerek publicznie.

I kiedy fani mieli nadzieję, że Wojewódzki ujawnił swoją nową wybrankę, okazało się, że po raz kolejny udało mu się ich zmylić. Wspólne zdjęcia Kuby Wojewódzkiego i Angeliki Wachowskiej nie świadczą o ich związku - pojawiły się w mediach społecznościowych w ramach kampanii marki Obsessive, która oferuje seksowną damską bieliznę. W jej poprzednich odsłonach wzięli udział Joanna Opozda i Antek Królikowski, a także Anna Mucha.